Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Co się stało z Lockiem?

Nasze teorie dotyczące wydarzeń mających miejsce na wyspie.
Nadare
Nosferatu

Co się stało z Lockiem?

Post autor: Nadare » 2008-11-23, 10:17

Jak myślicie, czy Locke faktycznie umarł? W ostatnich odcinkach jest pokazane, że znajduje się w trumnie ale jak to się stało skoro był na wyspie?
Ostatnio zmieniony 2008-12-01, 16:16 przez Nadare, łącznie zmieniany 2 razy.
Morgoth
Nosferatu

Re: Co się stało z Lockiem?

Post autor: Morgoth » 2008-11-23, 11:07

To jest prawdziwa zagadka... wiadome jest że wydostał się jakoś z Wyspy... nie wiemy jak, możemy przypuszczać że przeniósł Wyspę, a panowanie przejął np Alpert. Nie wykluczone jest że Widmore znów odnalazł Wyspę, albo okaże się że na Wyspie jest ktoś więcej niż rozbitkowie i inni, może jacyś uczestnicy projektu Dharma, którzy podczas czystki byli szczelnie zamknięci w jakimś nieznanym nam bunkrze... nie wiadomo. Wiemy że na Wyspie "Stały się złe rzeczy". Locke, z jakiegoś powodu nie wiemy jakiego... przeniósł Wyspę i przy okazji siebie też... a może potwór się rozszalał po tym jak Wyspa została przeniesiona... A Locke musiał uciekać z Wyspy... Kto wie... Szczegółów z życia poza Wyspą nie możemy się nawet domyślać, wiemy tylko że odwiedzał tych, którzy opuścili Wyspę... może ich ostrzegał... może Jacob wymagał od niego żeby jakoś wydostał się z Wyspy, poszedł na stały ląd i wszystkich zaczął przekonywać do powrotu... Jacob widząc że nic mu się nie udaje zabił go... pamiętamy że Michael miał jakieś zabezpieczenia przed śmiercią... Więc może Locke spaprał jakąś robotę i poniósł tego konsekwencje?...
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2008-11-23, 11:30

Myślę, że serial nas jeszcze zaskoczy i się okaże, że Locke jednak żyje hehe. Jak dla mnie jest on zbyt ważną i znaczącą postacią by umrzeć :P
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-23, 11:37

to jest najważniejsza postać... przynajmniej taką była aż do pojawienia się Bena^^ teraz ciężko określić najważniejszą postać :D
Nie wydaje mi się żeby on mógł nadal żyć... widziałem że jeden z odcinków będzie się nazywał coś w stylu (jak ktoś nie chce to niech nie czyta xD) "Życie i twórczość Benthama" albo coś w ten deseń xD

Zmartwychwstanie... może potraktowano go jakąś bronią na ulicy że nawet moc Wyspy go nie uchroniła... i powstanie z martwych dopiero gdy znajdzie się na Wyspie^^ jakby nie patrzeć moc Wyspy w tym serialu jeszcze nas raczej zaskoczy^^
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2008-11-23, 11:56

"30 maja 2008 w programie Good Morning America zaprezentowano dwa alternatywne zakończenia 3 części. W pierwszym zakończeniu mężczyzną w trumnie był Sawyer, natomiast w drugim Desmond. Przygotowano je na wypadek gdyby ktoś zdradził główne."
Więc może to, że Locke był w trumnie nie będzie czymś strasznym skoro na wszelki wypadek robili ujęcia z Sawyerem i Desmondem tak jakby obojętne im to było kto będzie w tej trumnie :P
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-23, 14:04

to mnie trochę dziwi... widziałem te alternatywy... i się zastanawiam czy to nie jest podpucha dla fanów... bo to jest niemożliwe jak dla mnie żeby scenarzystom obojętne było kto zginął. Przecież to by oznaczało że nie mają pojęcia co dalej robić, a w wywiadach mówią, że jest całkiem inaczej... :P
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2008-11-23, 15:06

No fakt, w sumie o tym nie pomyślałam ;) ale może też się okazać, że było im obojętne kto w tej trumnie będzie bo to nie oznaczało, że postać zginęła :P
Menvalor
Tyler Durden

Post autor: Menvalor » 2009-01-01, 11:41

Ja myślę ,że Locke[Jeremy Bentham] faktycznie "wyzionął ducha".Jestem też pewien tego ,że jednak odżyje/zmartywchwstanie kiedy jego ciało powróci na wyspę razem z innymi z Oceanic Six.(Wiem ,że to trochę naciągane ale gdzieś nawet było napisane ,że powrównali Locke do Jezusa a jak wiadomo Jezus zmartywchwstał).
powerr
Tyler Durden

Post autor: powerr » 2009-01-02, 13:42

Też o tym gdzieś czytałem że jak Locke(znaczy jego ciało) jak powróci na wyspę to stanie się cud i ożyje :!:
Będzie to straszni naciągane ale takich scen w Lostach było sporo. Chociażby to przeniesienie wyspy, nikt mi nie powie że coś takiego mogło by się wydarzyć w rzeczywistości.

Ale poczekamy to zobaczymy czy faktycznie Locke zmartwychwstanie
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-01-02, 14:33

Wiadomo, że to niemożliwe to całe przeniesienie wyspy ale o czym my tu mówimy - przecież to LOST a ten serial ma bardzo mało wspólnego z rzeczywistością :-D i dużo rzeczy było, jest i będzie tu naciągane ale tak zbudowali ten serial :mrgreen: myślę, że z Lockiem będzie tak jak z ojcem Jack'a. Wkrótce się przekonamy ;-)
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2009-01-04, 22:35

SPOILER

na wycinku z gazety było napisane, że Jeremy Bentham osierocił kilkunastoletniego syna, ciekawe kto to będzie :P

Proszę o oznaczanie spoilerów ~ Morgoth
Ostatnio zmieniony 2009-01-05, 16:31 przez Nadare, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ