Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

,,Niezwykłość" Walt'a

Nasze teorie dotyczące wydarzeń mających miejsce na wyspie.
Morgoth
Nosferatu

,,Niezwykłość" Walt'a

Post autor: Morgoth » 2008-11-03, 16:50

Walt z pewnością był niezwykły. Wiemy to my, wiedzą to Inni, ale co dokładnie czyni go tak wyjątkowym. W retrospekcji mieliśmy obraz: Walt miał problem w odrobieniu lekcji z biologii i chciał poprosić o pomoc któregoś ze swoich rodziców. Oni rozmawiali o pracy. Nagle Susan (matka) poczuła się gorzej. Walt czytał książkę o kukułce i gdy powiedział że chciałby ją z bliska zobaczyć nagle w na szybie rozbiła i zabiła się... kukułka...
Ciekawią mnie także rzeczy które znajdowały się w Hiszpańskim komiksie, Walt nie rozumiał tego co tam było napisane, oglądał tylko obrazki, a na nich było kilka ciekawych rzeczy, w tym Niedźwiedź polarny i coś jakby wyspa otoczona powłoką ochronną. Możemy przypuszczać że stacja Łabędź tworzyła swego rodzaju powłokę magnetyczną nad Wyspą, więc komiks ten także był dość niezwykły^^
Nie pamiętam dokładnie tych słów ale niejednokrotnie Walt... jakby tracił kontrolę nad swoim ciałem i wypowiadał całkiem nienaturalne dla jego osoby słowa. Przykładem może być jego rozmowa z ojcem. Michael powiedział coś w stylu "Nie musimy odpływać" na co Walt odpowiedział mu "Owszem, musimy"
Jego niezwykłość zaznaczono w jednym z "missing piece" o nazwie "Room 23"
link do missing pieces : http://abc.go.com/primetime/lost/missin ... x?pn=index

Co wy myślicie o niezwykłości tej postaci?
.pasztecik.
Tyler Durden

Re: ,,Niezwykłość" Walt'a

Post autor: .pasztecik. » 2008-11-03, 19:56

To jedna z najciekawszych zagadek w Loście, w dodatku, podejrzanie rzadko o niej się ostatnio wspomina. Albo scenarzyści uśpili wątek albo zrobili to specjalnie, żebyśmy to odkryli i główkowali nad rozwiązaniem. Hm, mam dziwne wrażenie, że w takim szczególe może tkwić sekret wyspy. Nie żadne Lostzille, itp., tylko (nie)zwykły chłopiec. To by było ciekawe... Ale przed nami jeszcze dwa sezony. Kto wie, jak się to potoczy ;-)
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-03, 20:10

Ben mówił że wszyscy muszą wrócić na Wyspę, a jak wszyscy to myślę że Walt też :D więc zapewne wrócimy jeszcze do tego chłopca :D
.pasztecik. pisze:Hm, mam dziwne wrażenie, że w takim szczególe może tkwić sekret wyspy. Nie żadne Lostzille, itp., tylko (nie)zwykły chłopiec
to by było ciekawe rozwiązanie... ale mam wrażenie że trochę zbyt... dziwne? nieee :D tutaj nie ma czegoś co by było zbyt dziwne^^ więc może coś z tym być (jakaś wspaniała myśl mi przez mózg przemknęła, gdzie widziałem naprawdę wspaniałe zakończenie na tej podstawie... ale szczegółów nie zapamiętałem :D)
Awatar użytkownika
laska_sw
Indiana Jones

Post autor: laska_sw » 2008-11-05, 16:12

Walt dziwny? Wcale nie... porwali go i tyle, co w nim dziwnego? Że ukazał się Shannon i Sayidowi? Nię bądźmy aż takimi mażycielami :D Walt jest normalnym chłopcem tak jak inni rozbitkowie, np. Sun, Kate czy Sawyer. Może coś się okaże w 5 sezonie w nim - ale wątpie żeby miał wrócić... - no bo niby jak Michaela by przywrócili - bo na wyspie nie został tylko z dala on niej :D
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-05, 16:30

nie rozumiem po co Michaela przywracać...
A on zdecydowanie NIE jest normalny, wydawało mi się że mój pierwszy post do tego całkowicie przekonuje :D
uważam że te zachowania nie są zwykłe, co prawda w "Klanie" nawet nie przyszłoby mi to na myśl, ale to jest LOST.
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2008-11-05, 18:18

Skoro to Lost, to wszelkie nieprawdopodobne rzeczy mogą się wydarzyć. Nic nie powstrzyma rozszalałych fanów :-D Po finale 4. sezonu nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, no może oprócz Jacka przebranego za kobietę :roll:
Menvalor
Tyler Durden

Post autor: Menvalor » 2008-11-06, 11:15

Ja również uważam ,że Walt jak najbardziej nie jest zwykłym chłopcem.
Wróci w 5 sezonie i jestem tego pewien, poza tym moge tu przytoczyć cytat "Producenci mówią, że przewidzieli to, że Walt będzie rósł szybciej niż powstawały kolejne odcinki Zagubionych" to mówi samo za siebie ;)
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2009-02-01, 11:18

Niby on taki niezwykły ale jakoś Ben nie napomina o tym, że Walt z nimi wrócił
Adamox11
Agent Smith

Post autor: Adamox11 » 2009-02-01, 22:07

Mysle ze to co scenarzysci mowia ze przwidzieli ze bedzie rosl szybciej mysle ze moze to oznaczac , jak wiemy akcja Oceanic Six dzieje sie 3 lata po odejsciu z wyspy , tak wiec mysle ze Walt bedzie wystepowal i teraz moze wygladac odpowiednio. Nie uwazam ze ma to zwiazek ze wroci na wyspe ale wszystko jest mozliwe
Menvalor
Tyler Durden

Post autor: Menvalor » 2009-02-06, 10:06

No tak , ale jednak mam nadzieje ,że wróci (polubiłem dzieciaka :P) ale sam za bardzo nie wiem co by mógł wnieśc do serialu :roll: Ostatnio cały czas o podrózach w czasie, widzimy postaci za młodu (Widmore , teraz Danielle) może teraz zobaczymy postać Walta dorosłego (albo juz zobaczyliśmy bo ostatnio tak sobie myślałem [ale to naciągana teoria xD] bo jest jeden czarnoskóry tajemniczy człowiek Abaddon [czy jak on tam ma] może to Walt przybył z przyszłości xD!) tak połaczyłem to no i pozatym owy murzyn odwiedzał Locke'a i Hugo a znimi najbardziej się zaprzyjaźnił Walt na wyspie :-P
Hose
Vincent Vega

Post autor: Hose » 2009-04-11, 21:35

Nie Abaddon to z pewnoscia nie jest :P To by wogole nie pasowalo. Walt jak dla mnie ma jakies nadzwyczajne zdolnosci, ale na ziemi zdarzaja sie takie wyjatki, wiec to nie musi byc az tak nadzwyczajne
ODPOWIEDZ