4x08 Meet Kevin Johnson

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 4x08 Meet Kevin Johnson

Post autor: Matthew » 2010-01-26, 16:29

Bym był bardziej zadowolony jakby pistolet w magiczny sposób się nie zaciął :D. Ta jedna długa retrospekcja to tylko to, co mogliśmy się spodziewać: Michael bez syna, na którym mu tak zależało, że zabił 2 niewinne osoby... Moje spekulacje okazały się prawdziwe: to jednak Charles Widmore upozorował katastrofę lotu Oceanic 815. Wszelakie perypetie Michaela aka Kevina Johnsona denne i to bardzo, mogli to bardziej urozmaicić, jakoś im się ten serial tak powiem: rypie. Na frachtowcu: no akcja trochę nabiera tempa, po złapaniu Mike`a... ale to dobrze. Rozmowa manipulatora z jego sekretnego pokoju genialna ^^. Na wyspie za to duże zamieszanie: kto zabił Karla i Danielle, co z Alex ? czy Bena znów kogoś oszukał... ?
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 4x08 Meet Kevin Johnson

Post autor: weird0ther » 2010-01-27, 02:29

Najgorsze, co jest w tym odcinku, to "previously on Lost", starałam się zapomnieć o tym tragicznym "Waaallt!" Zniosę największy fake w serialu, niż to, że "Wyspa nie pozwoli Ci umrzeć" i to w tak dosłowny sposób, motyw z pistoletem beznadziejny, stąd też plan na odcinek trochę naciągany. Nie jest scenarzystą, ale do tej pory nie było sytuacji, która przekonywałaby mnie o złych umiejętnościach pracy nad Lost. Nie dość, że z Toma zrobili geja, to jeszcze te szepty i wizje na statku, nie zdziwiłabym się gdyby dalsza akcja toczyła się w psychiatryku... Nie bez powodu, ktoś założył klub - No Ben, no Lost. W każdym razie i tak byłoby mi ciężko przerwać coś, co już oglądam. Końcówka taki nawrót pod 3 sezon, dobrze wróży, dla sezonu, nie dla Bena ;)
ODPOWIEDZ