3x10 Tricia Tanaka Is Dead

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

3x10 Tricia Tanaka Is Dead

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 18:48

Odcinek, na dobrą sprawę niepotrzebny, ale oglądało się go całkiem milo. Widz już w takim stopniu zżył się z bohaterami, że nawet ich, nic nie znaczące, perypetie ogląda bez znużenia. Po ciągłym napięciu, jakie towarzyszyło trzeciemu sezonowi, przydał się taki „chillout”. Samochód w dżungli można nazwać przegięciem, ale nie takie rzeczy się już w dżungli widziało. Dziwić może nieco fakt, ze trzeba było 58 odcinków, by ktoś się na niego natknąl ;)
Najlepsza scena odcinka:
Sawyer uczy Jina angielskiego: wskazuje na piwo – „beer”, wskazuje na samochód – „car”, wskazuje na Hurley’a – „Międzynarodowe Centrum Naleśnikowe”.
Sheenaz
Jack Sparrow

Re: 3x10 Tricia Tanaka Is Dead

Postautor: Sheenaz » 2008-04-26, 19:27

Pomysł z luźniejszym odcinkiem bardzo dobry. Tego właśnie brakowało po ostatnich szybkich wydarzeniach. Epizod obfituje w zabawne sytuacje (chociażby wspomniana już lekcja angielskiego Jina). A już scena, w której Hurley'owi udaje się uruchomić samochód i chłopaki jeżdżą tak sobie w kółko ciesząc się jak dzieci, naprawdę poprawia humor :-) . Zapowiedź dalszej akcji mamy dopiero pod koniec (a jakżeby inaczej), kiedy niezłomna Kate próbuje pozyskać pomoc Danielle w ratowaniu Jacka ;-).
Maver1ck
Forrest Gump

Postautor: Maver1ck » 2009-04-13, 19:16

Super odbicie od głównego wątku :D.
Albo 3 zdania, które kobiety pragną usłyszeć :P
Sympatyczny wizerunek Sawyera :P. Przyjemnie się oglądało ten odcinek :D
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2010-01-10, 02:32

Hurley jest zabawną postacią, mimo przerysowanego życiorysu jego samego i jego rodziny. Jeśli chodzi o mnie, to wzbudza we mnie pozytywne emocje i kojarzy mi się na plus, nie przeszkadza mi, że serial z plakietką dramat, na chwilę obrócił się w komedię. Każdej postaci przydzielono trochę do powiedzenia, przez co nie wydawał się stricte hugocentryczny. Hurley załagodził w prześmiewczy sposób reakcję Sawyera na zniknięcie jego rzeczy. Odcinek nie powinien podlegać w zasadzie ocenie, widać gołym okiem, że jest zrobiony "głową w poduszkę", nie trzeba myśleć, ani otwierać szerzej oczu.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2010-01-11, 19:52

Odcinki z Hurleyem są zawsze pełne humoru, ironii i wszystkiego co najlepsze. Możemy sobie odpuścić sprawy Innych, Dharmy no nie do końca ^^. Retrospekcje: ciąg dalszy z historii nieszczęść Hugo, bardzo śmieszne i tragiczne wydarzenie to uderzenie asteroidy czy meteorytu w restaurację :D. Samochód i Roger :D Zacząłem się śmiać jak głowa urwała się i poleciała w dół. Hugo był pełen wewnętrznej motywacji w sobie, zachęcał nawet Charliego, dla którego ostatnie dni nie były najlepsze... i się udało bo wielu modlitwach, lekcjach angielskiego i piciu dharmowego piwa bus zapalił :D wyobrażam sobie prawdziwą reakcję Hurleya... tylko do kiedy mu paliwo starczy :D

Wróć do „Sezon III”