3x09 Stranger in a Strange Land

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

3x09 Stranger in a Strange Land

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 18:47

Kolejny świetny odcinek, podtrzymujący dobrą passę trzeciego sezonu. Dowiadujemy się co spotkało Cindy i dzieci z drugiej części samolotu. Wygląda na to, że zostali włączeni do społeczności Innych. Trudno jednak uwierzyć, że pozwolono im normalnie żyć i zapewniono lepsze warunki, niż u rozbitków. Na plus jest też retrospekcja z Jackiem, jedyna zjadliwa z tym bohaterem w roli głównej. Ma nieco mroczny, tajemniczy klimat, przez co idealnie współgra z bieżącymi wydarzeniami serialu.
Fajnie, że Sawyer i Kate wracają na wyspę. Już się nie mogę doczekać reakcji Sawyera na splądrowanie namiotu :)
Ciekawa postać Pani Szeryf. Wygląda na kolejnego, po Benie, Innego o silnej osobowości. Jednak jak wszyscy liczy się z nim co widać w jej reakcji na dostarczoną wiadomość.
Zakończenie wyjątkowo spokojne na trzeci sezon. Nie przypominam sobie by było wcześniej jakieś rozluźniające, ze spokojną muzyką w tle.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 3x09 Stranger in a Strange Land

Postautor: weird0ther » 2010-01-10, 02:30

Jack typowy student medycyny ... Jednak tego typu retrospekcji nigdy nie przypasowałabym akurat do niego, nie w kwestii pozorów, ale bardziej płytkości - ale przynajmniej ktoś mu w końcu porządnie przywalił, czekam na więcej. Ogólnie odcinek słaby, słabszy niż pozostałe, akcja nie posunęła się zbytnio do przodu, postacie stanęły w miejscu, niczego nowego się nie dowiadujemy. Kolejny do wycięcia, jako ewentualny dodatek do DVD. Pani Szeryf zdecydowanie na plus, człowiek chyba potrzebuje czegoś niecodziennego, jak enigmatyczna postać przynajmniej w serialu, jeśli nie w życiu ...
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 3x09 Stranger in a Strange Land

Postautor: Matthew » 2010-01-11, 15:15

Retrospekcje Jacka to najgorsze co może być: nudne, mdłe, bez ładu i bez składu... ale jeden jest plus: obili mu ten ryj :lol2: wreszcie tak porządnie na to czekałem :D Z jednej strony to jest absurd... nie wiem na co ten Jack liczy... no fakt do Tajwanu czy gdzieś tam pojechał :D. Wyrok Juliet prawie by oznaczał jej koniec... ale wojowniczy bohater przystąpił do akcji i chcę ją uratować... znalazł sobie następną... Ben na tym stole... te jego wspaniałe miny :D... a na końcu piękne ujecie pod parasolem ^^. Ciekawe co oznacza ten znak, który przypalili czy jak to się fachowo nazywa... Pytania, które się nasuwają, czy othersi zmierzają do baraków czy do innego miejsca... Znów pojawiło się imię Jacob... może jest jakimś ważnym człowiekiem... ?

Wróć do „Sezon III”