Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

3x04 Every Man for Himself

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

3x04 Every Man for Himself

Post autor: Dusqmad » 2007-12-26, 18:44

Długo wyczekiwana retrospekcja z Sawyerem zawodzi i jest przykładem, że w trzecim sezonie flashbacki są kiepskie. W odcinku 2x13 były złote myśli, humorystyczna scena z naszyjnikami, a tu nie ma żadnych bonusów. James kolejny raz wykazał się sprytem i pokazał, że jest wirtuozem w omotywaniu ludzi i wykorzystywaniu ich do swoich celów. Tyle. Lekkim naciągnięciem było przyniesienie mu do więzienia zdjęcia córki, to zbyt szablonowe. Poza tym mocne zakończenie – nie ma dokąd uciec…
Morgoth
Nosferatu

Re: 3x04 Every Man for Himself

Post autor: Morgoth » 2008-01-31, 18:00

Odcinek dobry, lepszy od poprzedniego. Dobre sceny z więzienia pokazują geniusz manipulacji ludźmi przez oszustów. Ben pokazuje nam że nie tylko Sawyer potrafi manipulowac ludźmi i do tego nie jest najlepszy^^ Zaskakujące zakończenie...Alcatraz
Najlepszy cytat:
Gugugaga :P
Ocena 7/10
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-07, 12:41

Jack ogląda kreskówki, to jedne z pierwszych ujęć w tym odcinku, nawet pukanie nie jest go w stanie oderwać od telewizora :D Nie ukrywam, że jest to jeden z moich ulubionych epizodów. Mamy tu retrospekcje z udziałem równie świetnej postaci Sawyera, miejsce więzienie, brak poczucia humoru go nie opuszcza, nie może również wyzbyć się tego ironicznego uśmiechu. Szef więzienia mógłby bez problemu grać niedźwiedzia, nie byłby to polarny, ale ... Gdybym napisała ile razy przewijałam scenę w klatce... nie warto się tym chwalić i tak lepszy od tego był making off i ich wypowiedzi w czasie kręcenia. Scena z królikiem, motyw z rozrusznikiem genialny! Sawyer oblewa się wiadrem wody na widok Kate - bezcenne. Świetna manipulacja psychiką Jacka podczas siedzenie przy zmarłej pacjentce, wszystko jest tak dokładnie przemyślane i ustawione, że jestem pod wrażeniem. Natomiast końcowa scena przebija wszystkie, Ben dostaje w mordę, tak jakby dawno nie dostał, a przed oczami Sawyera LOL i to dosłowny. Unosząca muzyka i ten tekst z "myszy i ludzi", zabawne zwłaszcza, bo czytałam tę książkę, dziwnie jednak brzmi w ustach Bena. Nie ma tu wiele tajemnic, jednak odcinek jest magiczny.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2010-01-07, 19:36

BenLinus pisze:Jack ogląda kreskówki, to jedne z pierwszych ujęć w tym odcinku, nawet pukanie nie jest go w stanie oderwać od telewizora
Jack jako zapalony fan kreskówek nie jest wstanie uratować kobiety :D Tak to jest jak się je po nocach ogląda :D. Odcinek zrobił na mnie duże wrażenie, ponieważ rola manipulatora jakim jest Benjamin jest wspaniała :D. Te jego texty są powalające, a z tym królikiem :D śmiać się czy podziwiać... jedno jest pewna gra aktorska Emersona jest wyjątkowa. Desmond, no właśnie co z nim, czyżby zyskał jakieś tajemnicze moce, jakim jest przewidywanie przyszłości... ? Retrospekcje ciekawe, choć nie przypuszczałem, że Sawyer ma córkę ^^. Dwie wyspy - również motyw do rozmyślań, bo mnie naszła taka myśl - jak oni ich tam zabrali, musieli ich zagłuszyć czy jakoś, a druga - przecież to miasteczko z barakami było na głównej wyspie - czyżby Linus znów kłamał... ?
ODPOWIEDZ