Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x23 Live Together, Die Alone (Part 1)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x23 Live Together, Die Alone (Part 1)

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 18:36

Dobry epizod. Dowiadujemy się wiele o Desmondzie, a przy tym rozpoczyna się wyprawa do Innych. Mam nadzieję, że plan Jacka jest czymś godnym uwagi i ostatni odcinek kolejny odcinek będzie dobrym zwieńczeniem sezonu.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 2x23 Live Together, Die Alone (Part 1)

Postautor: Matthew » 2009-12-30, 18:08

Wreszcie coś o Desmondzie, bardzo mnie zastanawiałem gdzie on w ogóle jest i jaką miał przeszłość. No już trochę wiemy i znów trochę tajemnic Dharma`y odsłonięto. Poznaliśmy wreszcie Kelvina i Radzinskyego - na suficie :D. W serialu wszystko ze sobą się wiąże - spotkanie Desmonda i Libby bez powodu - jej męża łódź - ona tam trafia, Desmond - trochę zagmatwane, ale wiem o co chodzi ^^, plan Sayida wypala, lecz po drodze z Michaelem zaczynają się konflikty, no ja jestem za, jak ja tego bohatera nie lubię, normalni szok, nie powinienem tak tego przeżywać, ale to już za daleko zaszło... Locke chcę wykorzystać swoją naukę lub wiarę - cały czas ten sam wątek, przez cały serial.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 2x23 Live Together, Die Alone (Part 1)

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 02:11

Matthew pisze:no ja jestem za, jak ja tego bohatera nie lubię, normalni szok, nie powinienem tak tego przeżywać, ale to już za daleko zaszło...

Tak bardzo chciałam to samo napisać, że mi nikt nie uwierzy :D
Fajnie, że twórcy pomyśleli tym razem o Desmondzie. Myślę, że to ostatni moment na
takie retro, potem pewnie nie będzie na to czasu. Dobry początek , a raczej część na koniec sezonu.

Wróć do „Sezon II”