Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x22 Three Minutes

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x22 Three Minutes

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 18:35

Wygląda na to, że Eko wie czego dopuścił się Michael, przynajmniej tak wynika z jego opowieści. Niemniej mogła się ona odnosić do Henry’ego.
Wreszcie odsłonięty został brakujący element układanki, czyli spotkanie Michaela z Innymi. Zastanawia mnie tylko po co Innym rozbitkowie zapisani na liście...
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 2x22 Three Minutes

Postautor: Matthew » 2009-12-30, 14:04

Bardzo dobry pomysł z retrospekcjami przedstawiającymi to co wydarzyło się już na wyspie. Tutaj dotyczące Michaela są bardzo dobre, Inni nie są tacy agresywni, stwarzają pozory tylko i chcą aby ludzi bali się nich. Mieszkają w namiotach na stromym brzegu, jest tam kolejna stacja Dharmy, i ta dziwna skała... ale Walt powiedział, że oni udają, nie są tacy... skąd ten co pobierał Mike`owi krew miał sterylną strzykawkę, igłę i woreczek... ? Eko przeprowadza się do schronu - ma już inne zadanie, co będzie później to zobaczymy, może wyjść na dobre, może wyjść na złe. Pogrzeb krótki, treściwy i wzruszający. Sayid podejrzewa głównego bohatera odcinka, i ma rację... nie wyobrażam sobie - zabić 2 osoby aby odzyskać syna na magicznej wyspie. Końcówki w Lost są wybitne, no właśnie: łódź, co z tą łodzią... ?
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 2x22 Three Minutes

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 02:09

Coś ruszyło. Spotkanie Mike'a z Innymi, pozorne jednak wydawało mi się nie tylko przebranie, ale prowizorka dotycząca miejsca, sądząc po ich przywódcy nie są tacy tępi, za jakich ich uważano ... Powtórzę kolegę u góry^^ Świetny pomysł z retrospekcjami i wydarzeniami na Wyspie. W jaki sposób reszta nie domyśliła się co knuje Michael, to ja nie wiem, wystarczyło na niego spojrzeć, odwrócone spojrzenie, dziwny wyraz twarzy ...

Wróć do „Sezon II”