Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x20 Two for the Road

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x20 Two for the Road

Postautor: Dusqmad » 2007-12-17, 22:43

Dlaczego mi ulubioną bohaterkę uśmiercili? Nie rozumiem takiej zagrywki. Przecież Anna Lucia stała się już jedną z ważniejszych postaci, a nie była zbędną formą życia. Od początku wiedziałem, ze Michael kłamie nie sądziłem jednak, że jest zdolny do takich czynów. Zamknięcie Locke’a i Jacka to zupełnie inna para kaloszy teraz posuwa się do dwóch morderstw, dla lepszego wrażenia znalazł też kulkę dla siebie. Nieźle poprowadził swoją grę: nie pozwolił nikomu niczego się domyśleć.
patus1905
Indiana Jones

Re: 2x20 Two for the Road

Postautor: patus1905 » 2007-12-26, 10:37

No jak ja to oglądałam to myslałam,ze nie wyrobie... i oczywiście zaraz były koniec :-/ ale to był szok.Nie spodziewałabym się tego po Michaalu- tak to w miare spoko, a nagle zabił 2 całkiem fajne postaci. tak mi było zal Anny Lucii a tej drugiej Libby to już zupełnie , no i jeszcze Hurly'ego- poznał fajna babke , mogło cuś z tego być a tu taki Michael poprostu ją zastrezlił. Fajny odcinek to był ogólnie
niunia
Indiana Jones

Postautor: niunia » 2007-12-26, 11:40

Już od początku wiedziałam że ten Michael coś knuje. Ale nie miałam pojęcia, że może posunąc się do czegoś takiego! Zabił dwie niewinne osoby..
Pamiętam, że od tego momentu stał się dla mnie najbardziej fałszywą postacią, przez jego "nadwrażliwą" miłość do syna, zgineła Ana-Lucia, ktora idealnie pasowała mi do Sawyera ^^ i Libby, a bardzo chiałam Hurley znalazł wreszcie taką bliską mu osobę.
Odcinek ogólnie mi się podobał.. Przedewszystkim bardzo mnie zaskoczył.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-12-30, 10:17

Odcinek gdzie napięcie rośnie, maleje, rośnie i znów maleje... ale jest za to bardzo dobry. Henry, oy ten Henry, zaczyna coś mu nie podobać, chcąc zabić Anę Lucię chyba nie bez powodu to zrobił. Główna bohaterka chcę mu się za to dać prezent w formie 'kulki w łeb' myślałem, że już po Emersonie, ale jednakie e, zmieniła się, nie może zabić człowieka, który patrzy jej w oczy. Michael już od samego początku mi się nie podobał, w ogóle nie mogę już z tego tekstu: Dej tuk maj san. Romantyczny piknik Hurleya i Libby się nie udał, bardzo się nie udał, ostatnie sceny to po prostu szok ponad wszystko = Ana, Libby, Michael sam siebie rani i wypuszcza Henry`ego - co tu si,ę dzieję... ?
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 02:06

Tytuł odcinka powinien mieć w nazwie WTF, albo szoker!
W tym miejscu był zawał, istny szok! Zaskoczenie, było zupełnie nieprzewidziane, taki zwrot akcji. Podobno kiedy widz się czegoś w filmie/serialu nie spodziewa oznacza to jedno, że serial jest bardzo dobry, tak też było w tym przypadku. Jednak szkoda dobrej postaci jaką była niewątpliwi Ana, zaliczyła pod koniec zabawną scenę z Sawyerem i skończyła na kanapie, niestety martwa.

Wróć do „Sezon II”