Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x18 Dave

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x18 Dave

Postautor: Dusqmad » 2007-12-17, 22:42

Wiadomo było, że po ostatnim epizodzie, który zrodził tyle pytań nie dostaniemy żadnych odpowiedzi. Odcinek rozluźniający, ale cicha woda brzegi rwie. W zakończeniu dowiadujemy się skąd Hurley zna Libby. Rodzi to wątpliwości. Spodobała mi się też koncepcja, że zdarzenia na wyspie są tylko wytworem wyobraźni Hurley’a. Jeśli twórcy nie zostawili tego na koniec to znaczy, że możemy być naprawdę zaskoczeni.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Re: 2x18 Dave

Postautor: Cate13 » 2009-01-01, 21:07

odcinek mi się podobał, ciekawa była właśnie koncepcja, że ta wyspa to tylko jego wyobrażenia :-D najlepsze byłoby jakby na końcu się okazało, że oni wszyscy są w psychiatryku i wydaje im się, że są na wyspie :-D niezłe było jak Hurley biegał po dżungli szukając faceta w szlafroku a wszyscy gapili się na niego jakby mu odbiło :mrgreen: no i koniec - jak Libby obserwuje Hugo, który rozmawia z powietrzem :-D
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-12-28, 16:18

Odcinki z Hurleyem w roli głównej są bardzo skomplikowane a zarazem piękne ^^. Jak na ten serial Dave i te sprawy to za wiele, ale przyjrzeć się temu bliżej... może jednak to jest sen, wszystko mu się śni, Libby w końcu też była w zakładzie psychiatrycznym czego oczekujemy się po końcówce. Nie chcę o tym myśleć bo zmarnuj cały serial :D. Jak na Hugo wielkie zdumienie, ale on zawsze był taki łatwowierny, chcę się uleczyć, napad na Sawyera wybitny ^^. Wątek Hugo-Libby wzruszający, nie będę dalej się rozwijać... Akcja w bunkrze - Henry, choć to nie jego imię coraz bardziej podejrzany, zaczyna kłamać, jest jednym z Innych i to by chciał go zabić jak nie ten z tą sztuczną brodą... ? Myślałem, że odcinek będzie za bardzo fantastyczny i przerobiony ale jednak nie... :)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 02:03

W tym serialu trzy rzeczy są pewne, nie dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania, Hugo nie schudnie, a Henry dalej wszystkimi będzie manipulował. Zastanawia mnie motyw sprawdzania po kolei bohaterów przez Wyspę, poprzez nieistniejące wyobrażenia ... Hugo ma dziwaczną i
pokręconą przeszłość, jego retrospekcje mogą tylko śmieszyć. Najlepszy tekst : " Ha! Jin nie mówi po angielsku!" :D Mimo klimatu, akcja troszkę zwolniła ...

Wróć do „Sezon II”