Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x15 Maternity Leave

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x15 Maternity Leave

Postautor: Dusqmad » 2007-12-17, 22:40

Ostra jazda od samego początku. Szybkie tempo, solidna porcja napięcia, a wszystko to za sprawą odnalezienia nowego bunkra. Jednak to odkrycie sprawia wrażenie powszechnego: to tylko bieg do celu i szybkie splądrowanie. Nietypowa retrospekcja, która tym razem jest łataniem luk w pamięci. Sporo się wyjaśnia, ale trzeba było na to czekać kilkanaście odcinków. Warto było! Można też nabrać 100% pewności, że Zake i jego kompani nie są tym na kogo wyglądają, a jedynie doktorkami z niezłymi umiejętnościami aktorskimi, sztucznymi brodami i klejem montażowym.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 2x15 Maternity Leave

Postautor: Matthew » 2009-12-16, 19:28

Wreszcie się dowiadujemy co się stało z Claire po porwaniu przez Ethana... ile jest tych stacji Dharma, ta była stacją medyczną z profesjonalnym sprzętem i wyposażeniem, nawet pokój dla dziecka... Claire w jej retrospekcjach 'wyspowych' była otumaniona przez coś... w stacji ten niby przywódca Innych jest bez brody, Kate znajduję sztuczna i przebrania co to znaczy... ? Danielle okazała się bardzo pomocna, miedzy Hurleyem a Libby coś iskrzy, Henry staje się coraz bardziej tajemniczy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 01:57

Trochę przegięli z tym nawrotem pamięci Claire, nie wiem ile w tym prawdy, mądrzyć się też nie chcę, ale czytałam kiedyś, że jeśli nasz mózg naprawdę chce coś wyprzeć z pamięci, to kwestia przypomnienia sobie tego jest wręcz nieosiągalna, a już na pewno nie trwa jeden dzień ... Mr. Eko jest kosmiczny, jego zachowanie trochę mi przypomina murzyna z "Zielonej Mili", ale tylko zachowanie^^ I jeszcze wymowa Locke'a i Gale'ego - "Dostojewski", śmiesznie by gadali po polsku, choć Dostojewski to i tak rosyjskie nazwisko ... Już w tym epizodzie widać, przynajmniej ja widzę, jak Terry i Mike dobrze ze sobą współgrają, podobny wiek, podobne doświadczenie, ale już teraz widzę, że ich wspólne sceny mogłabym oglądać przez cały czas ...
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2010-01-05, 15:05

BenLinus pisze:I jeszcze wymowa Locke'a i Gale'ego - "Dostojewski"

I tu właśnie cofnąłem odcinek do tyłu i posłuchałem 5 razy z zamkniętymi oczami :D No polski z angielskim ma 0,4 % wspólnego, wiec ciężko wymówić, nazwiska kończące się na sky( u nas ski) czy cki, może kiedyś, kiedyś będzie symulator mowy Henrego i Locke`a :D

Wróć do „Sezon II”