Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x12 Fire + Water

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x12 Fire + Water

Postautor: Dusqmad » 2007-12-17, 22:38

Ostry spadek formy serialu. Zapowiadała się ostra jazda, gdy nagle Ferrari zaczęło hamować. Odcinek nie jest jednak zły. Po prostu pozwala ochłonąć i zdystansować się do wcześniejszych wydarzeń. Wątek z Charliem i narkotykami już jednak się przejada. Mam nadzieję, że to ostatni raz.
Snare
Forrest Gump

Re: 2x12 Fire + Water

Postautor: Snare » 2009-03-02, 11:27

Pierwszy moj post!
Ponieważ teraz zaczałem ogladac ten serial!I akurat tez zatrzymałem sie w tym miejscu
Odcinek najgorszy jak do tej pory!Rzeczywiscie ten watek z dragami Charliego juz oziebia sie momentami juz przewijałem te sceny!Jak nagle miał ocalic dziecko...i ta jego mina na koniec!ohh jak dobrze jest byc złym
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-12-16, 19:15

Odcinek wabiący tytułem a spadający treścią, przy tym bardzo zmuszający do przemyśleń na temat serialu... ciągle narkotyki, narkotyki, narkotyki, ale Charlie za to nie może podobno narkomaństwa nie można się oduczyć tak jak palenia czy alkoholizmu... na Wyspie akcja stopniowo maleje i rośnie oraz nabiera dziwnych form takich jak anioły, gołębice z nieba itp. Retrospekcje znowu przybliżają nam trochę życie głównego bohatera odcinka jak właśnie te prochy zniszczyły mu życie...
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 01:50

Auć, zabolało. Słaby odcinek to zbyt lekkie określanie, był ... żałosny. Szkoda, że dopadł Charliego. Retrospekcje płytkie, jak cała jego przeszłość. Oscylowanie wokół tej postaci doprowadza serial do głębokiego dołka wykopanego w ziemi z resztką białego proszku .
Locke to rozsądny, mądry człowiek, przynajmniej końcówka była na tak. Matthew miał dobrą myśl z formami religijnymi, jednak już teraz nie dostrzegam na przyszłość wiądąceo tropu w 6 sezonie.

Wróć do „Sezon II”