Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x09 What Kate Did

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x09 What Kate Did

Postautor: Dusqmad » 2007-12-15, 21:51

Mnożą się tajemnice. Ciekaw jestem co wyniknie z tego czatowania...

A teraz wrażenia ogólne. Podoba mi się to, nawet bardzo. Pierwszy sezon jakoś specjalnie mnie nie zachwycił, nie porwał. Nie powiem ‘nie podobał’, ale do nazywania go genialnym sporo brakowało. Ogólnie w składzie procentowym jego wątków przeważały te obyczajowe. Teraz zwyczajnie nie ma na to czasu. Fabuła komplikuje się niemalże jak w „Twin Peaks”, zagadka goni zagadkę, tajemnica tajemnicę. Dopiero teraz serial zaczyna wciągać. Aż chce się zapłakać nad tym, że jeden odcinek trwa tylko 40 minut.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 2x09 What Kate Did

Postautor: Matthew » 2009-11-20, 19:49

Jak na odcinek Katecentryczny całkiem niezły. Retrospekcje ciekawe O.o co jest, od wysadzenia swojego ojca do wzruszającego pożegnania się z tym przybranym ojcem, czy na odwrót, bo zacząłem, już przewijać odcinek i jeszcze raz oglądać :D. Sztuczna miłość Kate i Sawyera - byłem dobity i zbrechtany - spacer po bunkrze ;>, Jack jaki zły jak James wyszeptał, że kocha 'piegowatą' :D. Czarny Koń hmm co to może oznaczać, już parę motywów było biało-czarnych i pewnie nie na jednym się skończy ;). Ta Wyspa staję się coraz dziwniejsza, koń, który był w retrospekcji na wyspie, jakieś filmy, później na koniec Walt rozmawia z Michaelem przez komputer O.o. hmm czy to był na prawdę Walt... ? Mr. Eko jest super :D ta przypowieść tak ten serial zagmatwała, że nie wiem co tu pisać ^^.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 2x09 What Kate Did

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 01:45

Zgadzam się z Dusqmadem. Dość nietypowe, zazwyczaj im brniemy w coś dalej, tym jest gorzej - nie w przypadku Lost. Zdziwił mnie także fakt przyzwoitych retrospekcji z udziałem Kate - nabrały mocniejszych barw. Motyw z taśmą zbił mnie z tropu, tzn. to jest niezwykły i niebanalny pomysł scenarzystów, ale nie pomyślałabym, że serial może pójść w takim kierunku ... Mr.Eko w połączeniu z Lockiem nadają mroczny klimat serialowi, a końcówka dobitnie wbiła mnie w fotel o_O

Wróć do „Sezon II”