Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

2x07 The Other 48 days

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

2x07 The Other 48 days

Postautor: Dusqmad » 2007-12-15, 21:50

Tylko podziękować twórcom za taki odcinek. Nie przypuszczałem, że będzie okazja do tak szczegółowego poznania losów rozbitków z drugiego obozu. Historia jest bardzo ciekawa. Myślę, że mogłaby się sprawdzić w dłuższym, niż 40 minut, czasie trwania.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 2x07 The Other 48 days

Postautor: Matthew » 2009-11-13, 18:52

Bardzo ciekawie pokazany odcinek... zastanawiałem się właśnie jak pokarzą losy rozbitków z końca samolotu a tu baa :D. Epizod jest bardzo ciekawy i fascynujący, a zarazem chyba najdłuższy bo trwa 44 minuty ;). Dzień po dniu, streszczono i pięknie to wyszło. Inni mnie coraz bardziej przerażają ^^. Goodwin jednym z nich, takie czasami shokery są w tym serialu... Sądząc po całości - ci 'nasi' rozbitkowie mieli rajskie życie... no jakby nie patrzeć: napady Othersów, zdrajca wśród nich... Całość ładnie się zeszła w moment gdzie Ana zabija Shannon - no może nie zabija ale rani, pewnie co się stało przyniesie nam następny epizod. O dziwo nie było retrospekcji - i bardzo dobrze by zepsuły... jeszcze jedna rzecz - to oni odebrali sygnał, który Boone nadawał ;)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 2x07 The Other 48 days

Postautor: weird0ther » 2010-01-05, 01:40

Genialna sprawa z odtworzeniem wydarzeń pozostałych rozbitków z drugiego końca samolotu. Postacie są bardzo kontrastowe i póki co tajemnicze. Myślę, że dzięki końcówce obie grupy się połączą i to będzie najlepsza alternatywa dla serialu ... Ethan w pierwszej grupie, Goodwin w drugiej, powinno mi to dać do myślenia, jednak nie dało^^ Odcinek całkiem się przyjemnie ogląda, bo mimo przybranej innej formy, napięcie wzrasta do samego końca, gdzie Ana zabija Shannon.

Wróć do „Sezon II”