Plotki, newsy itp

Ogólne dyskusje na tematy cieszące się szerszym zakresem.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Plotki, newsy itp

Post autor: Dusqmad » 2006-09-29, 21:35

W tym temacie umieszczajcie linki do przeróżnych interesujących newsów i plotek ukazujących gwiazdy z przymrużeniem oka.

Na początek coś co może wstrząsnąć fanami filmów o Harrym Potterze:
Kolejne części bez Emmy Watson?
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Re: Plotki, newsy itp

Post autor: Dusqmad » 2006-10-06, 21:22

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 66485.html

Tak sensacyjnej wiadomości dawno nie czytałem. Świat się kończy skoro pojawiają się plotki o budżecie 120 mln zł w Polsce :P. Wiadomość nie jest zbyt prawdopodobna skoro za tą kwotę na zostać opłacony Gibson jako reżyser i odtwórca głównej roli...
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Post autor: KhAn » 2007-04-15, 20:34

Michael Bay, który ostatnio wyreżyserował sciene fiction "Transformers" przeniesie na duzy ekran wraz z Jerrym Bruckheimerem grę wideo "Prince of Persia: Piaski Czasu".
Gra dzieję się w średniowiecznej Persji, której potężny król i jego syn zdobywają pałac złowrogiego Maharadży. W czasie zwiedzania pałacu, młody książę zostaje sprowokowany do użycia magicznego sztyletu i rozbicia klepsydry z Piaskiem Czasu. W królestwie zapanował chaos. Aby przywrócić porządek, książę Persji musi naprawić swój błąd. Wyrusza, więc na niebezpieczną wyprawę.

Premiera filmowej wersji gry planowana jest na lato 2009 roku.

Bay i Bruckheimer wcześniej nakręcili wspólnie obie części "Bad Boys" oraz "Twierdzę", "Armageddon" i "Pearl Harbor".

Źródło: film.onet.pl

Do przodu posuwają się prace nad najnowszym projektem Romana Polańskiego - superprodukcją "Pompeii", której akcja rozgrywać się będzie w przeddzień największej starożytnej katastrofy. To najdroższa produkcja w dotychczasowej karierze reżysera.

Roman Polański znalazł już inwestorów i dystrybutorów. Włoskie prawa do filmu nabyła sieć RAI Cinema. Projekt wzbudził też zainteresowanie hiszpańskiej wytwórni Ciudad de la Luz i tam właśnie powstaną główne zdjęcia do obrazu. Nad nabyciem praw do dystrybucji zastanawiają się również Summit Entertainment i Pathe Distribution.

Budżet przewidziany jest na około 130 milionów dolarów. Zdjęcia powinny rozpocząć się już w sierpniu i potrwają przez pięć miesięcy. Będą realizowane we Włoszech i w Hiszpanii. Na planie na pewno znajdzie się Allan Starski, który już odwiedził kilka lokacji i przygotowuje dokumentację do zbudowania odpowiedniej scenografii. Najprawdopodobniej Roman Polański zaangażuje do współpracy również innych Polaków. Razem z reżyserem film produkują Robert Benmussa i Alain Sarde.

Film ma zostać zrealizowany z prawdziwym rozmachem i przy wykorzystaniu najnowszych komputerowych efektów specjalnych. Całość będzie utrzymana w stylistyce thrillera. Za podstawę scenariusza posłużyła bestsellerowa powieść "Pompeja" autorstwa Roberta Harrisa (na polskim rynku ukazała się w 2004 roku nakładem wydawnictwa Albatros). Pisarz i reżyser wprowadzają obecnie ostatnie poprawki do fabuły filmu.

Głównym bohaterem książki jest młody inżynier odpowiedzialny za olbrzymi akwedukt dostarczający wodę do dziewięciu miast wokół zatoki neapolitańskiej. Mężczyzna nie może korzystać z uroków upalnego lata. Próbuje wyjaśnić zagadkę zatrutych ryb, które pojawiły się w basenie milionera uwikłanego w przestępcze interesy. Wkrótce alarmującym sygnałem staje się też obniżenie poziomu wody w miejskich zbiornikach. Nadciąga kataklizm, którego ani człowiek, ani siły imperium nie będą w stanie kontrolować. Kataklizm, który przejdzie do historii.

- Ta powieść mnie uwiodła - mówił kilka miesięcy temu Roman Polański. - Najczęściej, gdy ktoś proponował mi, bym zrobił film osadzony w starożytności, zawsze odpowiadałem, że to nie moja działka. A jednak ta historia spodobała mi się. Jest pełna napięcia. To thriller. Przeczytałem wszystkie książki Harrisa. Są niezwykle precyzyjne, a także głęboko osadzone w historii - dodaje.

Akcja filmu zamknie się w trzech dniach, a jej finałem będzie legendarna erupcja. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kto znajdzie się w obsadzie, pewnym jest, iż Roman Polański chce postawić na pierwszoligowe gwiazdy hollywoodzkie. Nie oznacza to jednak, iż na ekranie zabraknie aktorów europejskich. Przygotowania do castingu są w toku.

Źródło: film.onet.pl

Będe czekał niecierpliwie na tę produkcję ;-) Chociaż pewnie trzeba będzie poczekać jakiś czas bo dopiero prace się rozpoczynają ale napewno będzie warto :-)
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-05-17, 17:46

http://www.filmweb.pl/Policja+zamyka+na ... s,id=35053

I po napisy.org... Ciekawe co teraz będzie z resztą serwisów. Moim zdaniem możliwym jest, że po tych doniesieniach coraz trudniej będzie znaleźć napisy do filmów.
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-05-17, 18:06

Dusqmad pisze: I po napisy.org... Ciekawe co teraz będzie z resztą serwisów. Moim zdaniem możliwym jest, że po tych doniesieniach coraz trudniej będzie znaleźć napisy do filmów.
Nie no to jakaś paranoja !!! Ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o piractwo to na pewno to nic nie zmieni, bo przecież nie jest to jedyny serwis z napisami do filmów, mimo iż jest, był najlepszy to i tak gdzie niegdzie znajdą się napisy do różnych filmów... Nie no i jeszcze zatrzymali kilka osób... niech się lepiej zajmną prawdziwymi przestępcami, kradzieżami, zbrodniami itd. ...
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2007-05-17, 18:36

Mela0607 pisze:przecież nie jest to jedyny serwis z napisami do filmów
napisy.info , napisy.biz , kinomania.org też zamknięta. Aż się zdenerwowałam. Na serwisy, które się uchowały trudno wejść.
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-05-17, 19:02

Aquariia pisze:
Mela0607 pisze:przecież nie jest to jedyny serwis z napisami do filmów
napisy.info , napisy.biz , kinomania.org też zamknięta. Aż się zdenerwowałam. Na serwisy, które się uchowały trudno wejść.
Jej, myślałam, ze tylko ten serwis, właśnie też spróbowałam wejść, ale nic z tego :shock: scary :(
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2007-05-17, 19:54

no, jeszcze jest hatak.pl, ale tam to napisy do seriali i program napi-projekt.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-06-18, 18:05

"Diablo" ma zostać zekranizowane: http://www.filmweb.pl/Powstanie+filmowa ... s,id=35677

Pogłoski krążyły już od kilku lat, ale widzę, że dopiero teraz coś dochodzi do skutku. Nie chcę być sceptykiem, czekam na dalsze informacje, ale mogliby się odp****olić od jednej z moich ulubionych serii. To jest świętość, jedna z pierwszych moich gier, żadnego Bolla nie chcę widzieć za kamerą!
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-06-22, 17:43

słyszałam o tym; w grę nie grałam, ale popytałam sie chłopaków co to jest za gierka, a oni mi tylko mówili, że stara, ale zajebista: no i tyle się dowiedziałam, ale przeczytałam kilka opisów dotyczące tego filmu i nawet ciekawie się zapowiada; mam nadzieję, że odbędzie się produkcja tego filmu bo strasznie jestem ciekawa w jaki sposób to przedstawią...
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-06-22, 18:32

Mela0607 pisze:kilka opisów dotyczące tego filmu
To są już jakieś konkrety? Zalinkuj :)
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-06-22, 18:41

Akcja "Diablo" dzieje się w podziemiach klasztoru położonego w miasteczku Tristram, opanowanym przez siły zła. Porządek i ład stara się tu wprowadzić kierowany przez gracza śmiałek, który po przejściu kilkunastopoziomowego lochu musi zabić głównego przeciwnika? tytułowego Diabolo.
Nie wiem skąd to zostało zaczerpnięte, bo to dostałam... Nie wiem dlaczego, ale ciągnie mnie do tej gry czy też za nie długo filmu - to jest całkiem inny, ale jakże interesujacy sposób na przedstawienie fabuły filmu opartej na grze...
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-06-22, 19:06

Opisy gry.
Nie wyobrażam sobie jak z takiej fabuły można zrobić zjadliwy film... To by musiało być okraszone jakimiś świetnymi, mięsistymi dialogami, ale i one nie zagwarantuje rozrywki powyżej poziomu "Tomb Raidera".
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-06-22, 19:51

hehe no tak, blondynka, wiec się nie ma co dziwić, ale i tak mi się podoba, a Tomb Raider; to była naprawde ostra jazda :) więcej mogłoby być takich filmów, nie pogardziłabym... a własnie mój brat rok temu był na "Stay Alive" - film oparty na grze i powiedział, ze mogło byc lepsze, ale i tak jeśli chodzi o mnie to chętnie bym ten film zobaczyła - przynajmniej zwiastun był dość interesujący
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-06-26, 01:50

Heh, wspominając o Tomb Raiderze miałem raczej na myśli ostrą jazdę po mojej wytrzymałości ;)
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Post autor: KhAn » 2007-10-08, 16:21

"Rodzina Soprano" w świecie handlarzy bronią

Forest Whitaker wyreżyseruje serial dla telewizji Fox. To będzie druga współpraca ze stacją po tym, jak zagrał gościnnie w serialu "Świat gliniarzy".
Whitaker, zdobywca Oscara za rolę w "Ostatnim królu Szkocji", wyreżyseruje serial dramatyczny, którego będzie również producentem wykonawczym. Obok niego tę ostatnią funkcję obejmą również Cary Brokaw oraz Eric Overmyer.

Projekt nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo jedynie, że będzie to "Rodzina Soprano" w świecie handlarzy bronią. Scenariusz piszą Jeremy Martin oraz Matthew Donlan, także producenci serialu.

Źróło: onet.pl

Zobaczymy czy będzie to coś warte. Rodziny Soprano nie oglądałem ale słyszałem wiele pozytywnychn opini na temat tego serialu tak więc ciekaw jestem czy to też im się spodoba.

[ Dodano: 2007-10-08, 18:24 ]
Lindsay Lohan po odwyku

Lindsay Lohan opuściła klinikę odwykową w Utah, w której przebywała od sierpnia, lecząc się z uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

21-letnia aktorka pożegnała się z obsługą lecznicy Cirque Lodge w ubiegły piątek.

- Jestem z niej naprawdę dumna - przyznała matka artystki, Dina. - Niektóre rzeczy wyrwały się spod kontroli. Postanowiła działać. Wzięła na siebie odpowiedzialność. Naprawdę potrzebowała pomocy - dodała matka.

Przypomnijmy, że Lohan już wcześniej była rezydentką Cirque Lodge. Po raz pierwszy trafiła do kliniki w styczniu.

Źródło: onet.pl

Mnie tylko zaciekawił ten fragment, który podkreśliłem. A mianowicie dlatego, że część akcji z Prison Breaka w drugim sezonie była kręcona w tym mieście.
yrek
Agent Smith

Post autor: yrek » 2008-04-25, 09:26

Popularny aktor hollywoodzki Wesley Snipes został skazany na 3 lata więzienia za przestępstwa podatkowe. Aktor zapowiedział apelację.

Onet.pl
amelia123
Indiana Jones

Post autor: amelia123 » 2012-11-07, 22:14

niech składa apelację,po co było oszukiwać,a teraz spotka się w celi z miłymi ,swoimi fanami.
ODPOWIEDZ