Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Zapowiedzi DVD

Ogólne dyskusje na tematy cieszące się szerszym zakresem.
Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Zapowiedzi DVD

Post autor: Miguel » 2006-08-11, 17:34

Czytałem na stopklatce o harmonogramie ciekawszych wydań dvd. Daty podane są niestety datami premier światowych, ale zapewniali, że Polskie premiery będą w mniej więcej tych samych okolicach.

"Szybcy i wściekli: Tokio Drift" (26 września)
"X-Men 3: Ostatni Bastion" (3 październik)
"Mission Impossible 3" (31 października)
"Skok Przez Płot" (październik)
"Klik: I robisz, co chcesz" (10 października)
"Sztuka zrywania" (10 października)
"Omen" (17 października)
"Nacho Libre" (24 października)
"Straszny dom" (24 października)
"Little Man" (7 listopada)
"Epoka Lodowcowa 2: Odwilż" (21 listopada)
"Ja, ty i on" (21 listopada)
"Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby" (21 listopada)
"Superman: Powrót" (28 listopada)
"Moja super eksdziewczyna" (28 listopada)
"Po rozum do mrówek" (28 listopada)
"Auta" (7 listopada)
"Kod da Vinci" (14 listopada)
"Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" (5 grudnia).
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Re: Zapowiedzi DVD

Post autor: KhAn » 2006-08-11, 18:12

Ciekaw jestem tylko czy w przystępnych cenach będzie można kupić te filmy :-) Jak narazie z tego co wystawiłem w dziale "Premiery" to ceny są przystępny oprócz ocziwiście jednego filmu "Lost", którego cena zwala z nóg :-/ Ale jak to mawia Moja babcia......"Pożyjemy, zobaczymy" ;-) :-P :-P
Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Re: Zapowiedzi DVD

Post autor: Miguel » 2006-08-11, 19:02

Cena filmu zależy tylko i wyłącznie od dystrybutora. Na razie najbardziej się ceni Imperial, gdyż za nowości wymaga 69 zł. Takimi dosyć obiektywnymi dystrybutorami w Polsce są SPI i Monolith. Za nowość filmową, która wyszła u nas w kinach chcą 50 zł, a za taką, która nie miała premiery kinowej w Polsce - 40 zł. Niestety odbija się to też na samym wydaniu, gdyż płyty te nie zawierają żadnych dodatków, tylko sam film i bezpośredni dostęp do scen. Imperial znowu wydaje wszystko bardzo profesjonalnie i wydania wyglądają bardzo ładnie jakby się je postawiło na półce. Warner Bros. też się ceni ale oni również robią dobrą robotę. Nowości na dvd są po min. 60 zł. Trzeba by zerknąć, jakich wymienione filmy mają polskich dystrybutorów, to można ceny oszacować.
ODPOWIEDZ