1x25 Exodus: Part 3

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków pierwszego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

1x25 Exodus: Part 3

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 19:12

Mistrzowskie zakończenie zapowiadające, że druga seria będzie ciekawsza. Bardzo podoba mi się sama końcówka: otwarcie włazu i kamera coraz bardziej oddalająca się od powierzchni wyspy. Wszystko się pokomplikowało... Najlepszy odcinek z całej serii.
niunia
Indiana Jones

Re: 1x25 Exodus: Part 3

Postautor: niunia » 2007-12-29, 01:19

Pamiętam dobrze co czułam jak oni otwierali ten właz..
Wyobrażałam sobie co tam moze być, bo szczerze to nie miałam pojęcia.
Ogólnie odcinek bardzo dobry, trzymał w napięciu i co najważniejsze sprawił, że chciałąm ogladac następny sezon.
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2008-01-22, 23:16

zanim doszlo do otworzenia tego włazu to w mojej glowie bylo takie wyobrażenie wnętrza:
powierzchnia okolo 27m szesciennych a ze widzialem z gazety (Teletydzien:P) ze dojda 2 postacie (Ana Lucia i Eko) to myslalem ze oni ttam sobie siedza i nie mogą wyjsc bo sie klapa zatrzasła :P

Odcinek dobry a moment gdy kamera szla do dolu w głąb szybu wyzwalał ogromnie dużo pozytywnych emocji :P
odcniek ocieniony przeze mnie na 7/10
granat
Mad Max

Postautor: granat » 2008-12-20, 22:57

odcinek dobry, bo otwierając ten włas jest ryzyko na tragedje :shock: lub zmiana życia na wyspie na dobre :mrgreen: :?:
kokon303
Jack Sparrow

Postautor: kokon303 » 2009-08-30, 22:03

najlepsze to była scena w samolocie, gdy się do siebie uśmiechali , nie znali, nie przypuszczali że dojdzie do takich zdarzeń. i ta klimatyczna muzyczka, ten finał był boski :-o
Beezqp
Agent Smith

Postautor: Beezqp » 2009-08-31, 00:43

Tak, dokładnie, zgadzam się - scena powalająca, a im więcej sezonów obejrzałem tym bardziej na mnie działała. Piękna, no i ta muzyka :-)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-09-26, 00:38

Jeden z lepszych ... O ile nie najlepszy odcinek z I serii. Oczywiście mowa tu o końcówce, która wywoła tyle rozbieżnych uczuć, że jestem w stanie pochować w pamięci pozostałe wydarzenia, otwierając się przy tym na nowy sezon. Sam fakt tak istotnych liczb w tym serialu niesie za sobą coś tak magicznego, że staje się częścią naszego umysłu, choć to dość absurdalne, ale w jakiś sposób zajmujące, z wiedzą, że na włazie, który ma zostać wysadzony jest piękna sekwencja tych liczb ... Na moment odrywamy się od akcji, która najbardziej nami zawładnęła i obserwujemy dzielnych członków załogi Pana "Mam bielsze zęby niż Ty" i chyba każdy poczuł, że cichy ocean i zbliżający się zielony punkcik na radarze, to nie będzie zwiastun ratunku ? Jedynie muzyka mogła to źle ukierunkować, była radosna, dość charakterystyczna przy happy end'ach, gdyby powiało grozą, spodziewalibyśmy się tego drugiego ... Ach, ten ryk Michaela " Waaaaaallltttt! " - będzie mi się dziś śnił :/ Kolejna "Złota Malina " za tą scenę .

Na końcu musieli wpakować tą scenę z samolotem plus ta muzyka, nie jestem zwolenniczką takich zabiegów, takie wyciskacze łez na siłę, gdzie wspomnienia biorą górę - celowy zabieg, ale przyznaję, że aż się chciało temu ulec, no i końcówka z włazem idealna - brakowało jedynie szczura, który biegłby po drabince :D
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-10-28, 18:27

No i wreszcie ostatnia część finału... najlepsza chociaż tępo akcji trochę spada. Potwór; Czarny Dym atakujący Locke chcący go wciągnąć do dziury. Co to jest... ? Kosmita :D. Charlie odbiera dziecko - Aarona chodź zabiera przy tym Matkę Boską nafaszerowaną heroiną. inni muszą być naprawdę Inni, żeby podpalić ogień i nie zostawiając przy tym śladów. 'Tratwiarze' gdy mają szansę na ratunek najpierw zapowiada się nieźle a później - zabieramy tylko chłopca. Whaat ? :D no i Waaaaaalt! Wysadzanie bunkra - Hugo najpierw przeciwny bo zauważył cyfry no ale wysadzili. Końcówka znakomita - idealna muzyka i kamera schodząca w dół tajemniczego wejścia... Co tam jest pewnie dowiemy się w II sezonie :)

Wróć do „Sezon I”