1x23 Exodus: Part 1

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków pierwszego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

1x23 Exodus: Part 1

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 19:12

Świetny początek sprawia, ze już na starcie sieje grozą. Ciekawa sprawa z tymi Innymi: robi się z tego coś więcej, niż serial przygodowy. Podoba mi się również pomysł z retrospekcjami dotyczącymi różnych bohaterów. Dotąd każdy odcinek traktował głównie o jednej postaci, a teraz zadbano o jakąś odmianę.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 1x23 Exodus: Part 1

Postautor: weird0ther » 2009-09-26, 00:30

Jakub mnie wysłuchał, mamy tu genialny epizod, przyprawiony dawką napięcia i emocji, zapowiadający szczytowe emocje, które będą się rozstrzygały w II sezonie, a dodatkowo
tak, jak Dusq napisał - różnorodność w retrospekcjach, co daje znacznie lepszy efekt, niż opisówka z życia jednej osoby. Tylko tyle, bo w tym odcinku widz jest zachęcany z każdej strony, by rozpocząć rozmyślanie o II sezonie .
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: 1x23 Exodus: Part 1

Postautor: Matthew » 2009-10-27, 17:42

Jakub mnie wysłuchał

A czemu akurat Jakub ? :648:

Odciek wg mnie super, dawka emocji, napięcia i przy tym wzruszenia. Retrospekcje multicentryczne są nawet niezłe :648: . Początek godny: Danniele niczym taki Others przyszła do obozu i zaczęła gadać od rzeczy, a tu miła niespodzianka: słup czarnego dymu - taki tajemniczy. Ciemne Terytorium - naprawdę straszne - od razu Potwór i na końcu wspaniała Czarna Skała na środku wyspy - ale jak ona się tam znalazła... ? Wszystkie finały powinę być takie - chociaż to dopiero pierwsza część.

Od Jacoba ;-)
~BenLinus
Ostatnio zmieniony 2009-10-27, 22:23 przez Matthew, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sezon I”