1x16 Outlaws

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków pierwszego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

1x16 Outlaws

Post autor: Dusqmad » 2007-12-26, 19:07

Strasznie naciągany odcinek, w którym wątek wyspy był tylko przerywnikiem dla retrospekcji Sawyera, zamiast na odwrót. Może nie wniósł niczego do głównego wątku, stanowił jedynie przerywnik między kolejnymi tajemnicami, ale oglądało się bardzo przyjemnie ze względu na mroczne wspomnienia Sawyera. Podoba mi się łączenie losów bohaterów: w którymś tam odcinku Brat Siostry widział na komisariacie Sawyera, tym razem pił z nim ojciec Jacka. Wielki plus za ten występ Josha Hollowaya: dali mu do zagrania coś więcej, niż uwodzicielskiego przystojniaka i spisał się wyśmienicie. Aż mi się przypomina ciekawostka z Foxem, który starał się o tę rolę :lol: .

Tekst odcinka – Sawyer miał problemy z dzikiem, który nawiedzał jego obóz:
”Nasikał mi na koszulę. Wyjął ją z plecaka i nasikał na nią. I to niby nic osobistego.”
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: 1x16 Outlaws

Post autor: weird0ther » 2009-09-12, 23:46

Odcinek dostarczył nam w końcu nie przeciętnych retrospekcji z udziałem Sawyera,
zaopatrzył nas w jego genialne grypsy i nieszablonowe poczucie humoru, nowy
oddech dla serialu. Znakomita scena z udziałem Sawyera i Kate przy " Ja nigdy ..."
może i banalna, ale za to dobrze zagrana i bardzo wiarygodna ... Zalała mnie fala
śmiechu, w momencie, kiedy Locke wyszedł zza krzaków, Sawyer w niego celował,
a on ze stoickim spokojem powiedział : "dzień dobry" :D Epizod bez większych
uniesień, ale za to wartościowy i ciekawy u boku wspomnień Sawyera ...
Bagwell
Mad Max

Post autor: Bagwell » 2009-09-13, 17:15

Odcinek taki sobie, faktycznie bardzo naciągany,postac Sojera ktora nie nalezy do moich ulubionych,ale cóż. (ogladam 2 raz i jestem wlasnie na 1x16)
Ps. Przeczytałem kilka Waszych przemyslen po -odcinkowych i ...
musze powiedziec, ze BenLinus i Dusqumad strasznie fajnie opsiujecie te odcinki z taka pasja i wrażliwością, az przyejmnie sie czyta - przeprzaszam za offtop.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2009-10-05, 17:43

Odcinek nudnawy, ciągnący się.. ale dowiedzieliśmy się parę faktów z życia dzięki grze ''nigdy ...'' Sawyer i Kate do siebie pasują pod względem tej zabawy. Retrospekcje można powiedzieć, że są bardzo zaskakujące, spotkanie z ojcem Jacka też trochę takie dziwne... wszystko ze sobą się łączy... wzruszyło mnie trochę jak zabił nie tego człowieka, którego miał, Hibbis go po prostu wrobił, bo ten nie oddał mu pieniędzy, ciekawy monolog Locke`a o tych ludziach i zwierzętach, czyżby dzik był tym niesprawiedliwie zabitym... Wrócę jeszcze do dzika i szeptów, są to bardzo tajemnicze dwa związki, szepty pojawiają się gdy dzik jest w pobliżu (spoiler) Czyżby był to potwór :P(koniec) jakbym miał oceniać odcinek to tak 5/10 ;)
ODPOWIEDZ