1x13 Hearts and Minds

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków pierwszego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

1x13 Hearts and Minds

Postautor: Dusqmad » 2007-12-26, 19:05

Retrospekcja z serialowym bohaterem wszechczasów :P No dobra, pomijając moje awersje - nic specjalnego. Jedynie zakończenie intrygujące.
Morgoth
Nosferatu

Re: 1x13 Hearts and Minds

Postautor: Morgoth » 2008-12-21, 23:15

Nic specjalnego, dobrze to ująłeś Dusq. Jedynym wydarzeniem w tym odcinku, o ile można to nazwać wydarzeniem było... uwolnienie Boone'a z jego uzależnienia. Zrobiono to w dość ciekawy sposób... kilka scenek gdzie biegali za rączkę z potworem... Wyglądało jakby to się działo... a Locke go odurzył... Odcinek, który praktycznie nic nie wnosi do serialu jest zbędny...
6,5/10
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-09-02, 17:59

Odcinek taki dosyć zaskakujący, Locke razem z Boonem próbuje tropić dziki, lecz co wieczór przychodzą z pustymi rękami, lecz okazuje się, że para myśliwych na nie w ogóle nie poluje, tylko próbuje otworzyć tajemniczy właz ze stali i szkła pancernego. Boone chce o tym powiedzieć swojej siostrze lecz on stanowczo nie chcę, aby ktoś dowiedział się o jego odkryciu. Gdy Boone strasznie chcę oznajmić o tym Shannon, Locke go atakuje. Ranny zaś budzi się związany linami, Locke smaruje mu ranę na głowie tajemniczą mazią i mówi, że jak będzie mia motywację to się sam uwolni. Później dzieją się same dziwne rzeczy, Boone zrywa się natychmiast gdy Shannon zaczyna wołać pomocy - ją też pewnie związał Locke, chwile później słyszymy ryki Potwora, przestraszony jeniec Locke`a próbuje się uwolnić, po chwili udaje mu się to. Uwalnia również Shannon. Razem uciekają przed tajemniczym Potworem, chowają się wśród bananowców. Ucieczka na darmo - Potwór zabija siostrę Boona, gdy wraca do obozu okazuję się, że to była halucynacja, Locke dał mu jakiś narkotyk(ta maź) Kate razem z Sun zrobiły własny ogródek, w którym wysiewają różne owoce i zioła. Najśmieszniejszą sceną było gdy Hurley stanął na jeżu morskim i kazał Jinowi sikać na ranę :lol: :D. Retrospekcję takie sobie, chociaż, żeby przyrodni brat zakochał się w siostrze ;) odcinek wg mnie super z małymi niedociągnięciami :)
Beezqp
Agent Smith

Postautor: Beezqp » 2009-09-02, 20:48

Moim zdaniem odcinek nudny, dowiadujemy się prawdy o Boonie i Shannon ale, prawdę mówiąc, domyśliłem się jej po paru pierwszych odcinkach sezonu. Parę zabawnych scen i dialogów, ale w tym serialu to norma :) Jeden ze słabszych w tym sezonie.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-09-12, 23:27

Odcinek bardzo męczący i niestrawny, pierwsze minuty fatalnie zmontowane ^^
Jedynie teksty Hugo wmontowały się w uchybienia tego epizodu .Sfiksowane fazy
Locka i "zamach" na Boona - oczywiście trzasnął go nożem, ale oddźwięk, jakby
to była co najmniej walizka z nożami ... I genialne słowa " przy odpowiedniej
motywacji dasz radę się uwolnić", można to odnieść także do własnego życia .
Kiedyś myślałam, że Locke jest nieźle walnięty na takie posunięcia do których
się stosował, ale czas pokazał, że wszystko szło w dobrym kierunku, dopóki nie
spotkał na swej drodze lepszego intelektualisty, a zarazem manipulatora od niego,
ok koniec spoilera ^^ Zastanawia mnie również co taki błyskotliwy i rozsądny facet
jak Sayid, widzi w Shannon?! Ależ czy to nie brzmi, jak życie ... ? Sun ...
Wiedziałam od samego początku - nie potrafię wyjaśnić w jaki sposób, po prostu
wiedziałam, że ona zna angielski :) Scena Hugo vs. Jin bezcenna, bezprecedensowa -
genialna : " Sikaj!!! Nie!!! " :D To, co się wydarzyło po tym, jak Locke związał Boona
i rzekomo Shannon wniosło wiele w ten epizod ... intrygujący koniec i tyle .

Wróć do „Sezon I”