Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Ile razy oglądaliście LOST?

Ogólne rozmowy na temat serialu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Ile razy oglądaliście LOST?

Postautor: Dusqmad » 2009-10-04, 11:55

Ile razy oglądaliście "LOST" - poszczególne sezony i odcinki?

Ja wszystkie sezony oglądałem raz. Natomiast kilkukrotnie (2-3) odcinki z retrospekcjami Sawyera oraz te, w których odgrywa ważniejszą rolę <fan :oops: > :582:
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: Ile razy oglądaliście LOST?

Postautor: Matthew » 2009-10-04, 12:04

Chociaż jestem uzależniony od serialu, oglądałem go raz, oraz jestem w trakcie oglądania od początku, gdzie każdy odcinek oglądam bardzo uważnie i wychwytuje fakty, które już zapomniałem, chociaż coś obecnie to oglądanie mi nie idzie, brak czasu, czy po prostu skleroza... :D ale myślę, że do finałowego sezonu wszystko sobie odświeżę :)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-04, 12:42

Podobnie, jak Matthew LOST oglądałam raz i to w bardzo krótkim odstępie czasu.
Jednak teraz jestem na 2 sezonie i oglądam każdy odcinek z "dokładnością atomowej sekundy ... " Oczywiście często sobie włączam sceny z Benem i Lockiem :roll: albo te (nieliczne) gdzie Jack nieźle obrywa :-)
marcinek6000
Tyler Durden

Postautor: marcinek6000 » 2009-10-04, 18:23

Ja oglądałem pierwszy i drugi sezon 4 razy, w oczekiwaniu na kolejne sezony, kiedy puszczali je pod koniec lata , trzeci sezon chyba z dwa razy, czwarty i piąty raz, potem jeszcze raz wszystko od nowa, bo chciałem mamę wciągnąć:) później jeszcze raz piąty sezon bo mi sie spodobał bardzo, a akurat miałem w całości na kompie i parę odcinków dodatkowo tak okazyjnie kilka razy wtedy jak oglądałem TV a akurat lost leciał.
Beezqp
Agent Smith

Postautor: Beezqp » 2009-10-08, 07:32

Ja oglądałem pierwszy sezon 4 razy, potem drugi 3 razy, trzeci 3 razy, czwarty trzy razy i 5 dwa razy. Aktualnie oglądam wszystkie od nowa już po kolei :) Więc w sumie 1 sezon 5 razy, drugi 4 i aktualnie jestem na czwartym oglądaniu trzeciego. Do tego niektóre odcinki oglądałem po kilka razy, np. finał 5 sezonu chyba z 10 :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-10-08, 14:01

Beezqp pisze:Ja oglądałem pierwszy sezon 4 razy, potem drugi 3 razy, trzeci 3 razy, czwarty trzy razy i 5 dwa razy.

Jak ty tak mogłeś... to niemożliwe :D, mi nie idzie z oglądaniem tego 2 raz co dopiero tyle O.o
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-08, 22:10

Matthew pisze:
Beezqp pisze:Ja oglądałem pierwszy sezon 4 razy, potem drugi 3 razy, trzeci 3 razy, czwarty trzy razy i 5 dwa razy.

Jak ty tak mogłeś... to niemożliwe :D, mi nie idzie z oglądaniem tego 2 raz co dopiero tyle O.o

Dokładnie ... Naprawdę podziwiam Cię Beezqp za wytrwałość i konsekwencję :-)
Mam nadzieję, że do premiery 6 serii zdołam obejrzeć jeszcze raz chociaż V sezon.
Beezqp
Agent Smith

Postautor: Beezqp » 2009-10-08, 22:27

No co Wy, jaką wytrwałość, mi to przyjemność sprawia :mrgreen: Dziwi mnie, że nie ma tu więcej takich osób, myślałem, że każdy tu ma na koncie ze 3 rundki po wszystkich sezonach ;)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-08, 22:32

Beezqp pisze:No co Wy, jaką wytrwałość, mi to przyjemność sprawia :mrgreen: Dziwi mnie, że nie ma tu więcej takich osób, myślałem, że każdy tu ma na koncie ze 3 rundki po wszystkich sezonach ;)

Pod hasłem "wytrwałość" nie miałam na myśli tego, że siedzisz i męczysz się oglądając te odcinki ^^ raczej coś w rodzaju silnej woli, bo u mnie wszystkie takie akcje kończą się niepowodzeniem :-) Być może po całkowitym zakończeniu serialu, wrócę do niego i kiedyś tu napiszę : Słuchajcie, I sezon obejrzałam 15 razy ;-) ale nie liczy się ilość, a jakość oglądania, dlatego uważam, że 3,4 to norma, by dostrzec wszystko to, czego za pierwszym razem się nie widziało - dlatego szacunek :-P
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-10-09, 11:02

Ja pierwsze 2 sezony oglądałam ze 3 razy, choć nie wszystkie odcinki. Dokonywałam w kolejnych turach coraz bardziej zaawansowanej selekcji ^^
Pozostałe tylko jeden raz i jakoś się nie zanosi, żebym znów po nie sięgnęła ;]
Elisha
Indiana Jones

Postautor: Elisha » 2009-10-09, 18:28

Bardzo ciężki temat. Zazwyczaj takich rzeczy nie liczę. Na pewno dwa razy obejrzałam 4 sezon - głównie dlatego, że chciałam, aby moja przyjaciółka była na bieżąco. Taka mała mobilizacja dla niej i powtórka z przyjemności dla mnie.

Kilka odcinków z 1 sezonu oglądałam dwu czy trzykrotnie (pierwsze dwa), dwukrotnie kilka ostatnich. 2 sezon tylko raz (jakoś niespecjalnie mnie pociągnął, abym miała oglądać go 2 razy - ale kilka razy, jak puszczali powtórki, a akurat wracałam ze szkoły, to oczywiście oglądałam). 3 sezon też tylko raz, 5 też.

I myślę, że przed 6 sezonem nie wyrobię się w obejrzeniu wszystkiego od początku, choć miałam taki przebłysk ochoty parę miesięcy temu. Ale mam nadzieję, że chociaż 5 sezon cały powtórzę ;)
Payne
Vincent Vega

Postautor: Payne » 2009-10-18, 12:45

Ja jestem przy 3 sezonie 2 odcinka ale z pewnością jak bede mial wszystkie sezony to oglądne z 2 razy. Bardzo sie wciągnełem w ten serial i teraz jestem wielkim Fanem.

Pozdrawiam!
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2009-10-18, 20:51

Ja sam nie wiem... zacząłem oglądać to w dość chaotyczny sposób dawno temu (chyba gdy wychodził pierwszy sezon). Na pewno najwięcej razy oglądałem sezon pierwszy, ze 3-4 razy, sezon drugi hmm nie więcej niż 3 razy. Sezon trzeci wydaje mi się że widziałem 2 razy (tam pojedyncze odcinki więcej :D) Czwarty... tutaj chyba podobnie, choć Tych odcinków było więcej^^ A piąty sezon, można powiedzieć że widziałem sto razy xD ale jest to powiązane z pracami nad napisami, które tworzyliśmy. Pomijając fakt że każdą scenę dla dobrej interpretacji się po kilka razy oglądało, to ... najpierw przed tłumaczeniem, koło 6 rano oglądało się pierwszy raz z angielskimi napisami. Później enty razy każda scena i po tym 2-3 razy z napisami tworzonymi przez naszą grupę (żeby nie było że sam je robiłem! :D), czyli raz samemu, po tym z młodszym bratem i na końcu z mamą :D (a jak jakiś fenomenalny odcinek to jeszcze raz ze starszym bratem dla dogłębniejszej analizy znaczeniowej :D)
karoca
Indiana Jones

Postautor: karoca » 2010-01-29, 16:14

Ja ogladalem najpierw w telewizji 1 i 2 sezon. Potem zaczalem sciagac i tak sie wciagnalem, ze po 12 odcinkow dziennie xD

Ogolnie to 1 sezon ogladalem 4 razy (w calosci), 2 sezon 4 razy (w calosci), 3 sezon tylko 3 razy (w calosci), 4 sezon 2 razy (w calosci) a 5 tylko 1 raz (w calosci) :D

Oraz teraz jeszcze przed zblizajacym sie 6 sezonem ogladam od nowa, tyle ze pierwsze 3 sezony tak przewijajac i zostawiajac tylko najciekawsze sceny. Obecnie jestem przy 13 odcinku 2 sezonu. Natomiast sezon 4 i 5 obejrze w calosci jeszcze raz z tego wzgledu, ze malo razy ogladalem :D ;)

I ogladajac sezon 2-3 raz z rzedu dostrzegalem to, czego wczesniej dostrzec nie moglem. Zaczalem rozumiec wiele rzeczy :) Polecam obejrzenie przynajmniej ze 2 razy :P

Wróć do „Ogólnie o Lost”