Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

L O S T w Polsce !

Ogólne rozmowy na temat serialu.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

L O S T w Polsce !

Postautor: weird0ther » 2009-09-28, 00:24

Proszę łyknąć pigułkę dystansu ;) Wyobraźmy sobie, że Polscy producenci zamierzają
nakręcić polski LOST, jakby to wyglądało biorąc pod uwagę naszą rzeczywistość i możliwości, którymi dysponujemy ...

Zabłąkani (2010) : Lost serial
Produkcja : Polska
Gatunek : Przygodowy, Thriller, Sc-fi
Data premiery : 2015 (Polska) , 2010 (Świat)
Czas : 10min

O FILMIE :

Grupa polskich turystów jedzie pociągiem na wycieczkę do Kołobrzegu, kiedy nagle
pociąg wykoleja się, wpada na plażę i przepoławia się na 2 części. Pierwsza grupa rozbitków znajduje się po lewej stronie plaży, zaś druga po prawej, dzieli ich wielki parawan. Nikt nie wie, gdzie są i nikt ich nie szuka, jednak Ryszard Cebula reporter Uwagi rozpoczyna śledztwo .

OBSADA :

Paweł Burczyk - Benjamin Linus
Dariusz Gnatowski - Hugo Reyes
Borys Szyc - Charlie Pace
Maciej Zientarski - Jack Sheppard
Michał Milowicz - Sawyer Ford
Wojciech Medyński - Richard Alpert
Selva Rasalingam - Sayid Jarrah
Ryszard Kotys / Waldemar Obłoza - John Locke
Agnieszka Dygant - Kate Austen
Alżbeta Lenska - Naomi Dorrit
Michał Lesień - Boone Carlyle
Agnieszka Perepeczko - Danielle Rousseau

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

To tylko mój pomysł i moje sugestie wymyślone "na szybko", zachęcam
do własnych propozycji :D Za Sawyera i Locke'a przepraszam - ale nie
mogłam się powstrzymać ^^
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Re: L O S T w Polsce !

Postautor: Matthew » 2009-09-28, 07:04

Ty to jednak zdolna jesteś ;) W życiu bym takiego czegoś nie obejrzał (jakby powstało) no może dla śmiechu :D Polski serial tak pięknego oryginału byłby czymś strasznym. Spójrzmy na polskie seriale ;) .
BenLinus pisze:Czas : 10min

Zaskakująco długie :D

Fabuła : fajnie to zgrałaś z serialem :D znając życie Polacy by do 5 sezonu nie wiedzieli, że jedna grupa jest po lewej a druga po prawej :576:

BenLinus pisze:Paweł Burczyk - Benjamin Linus

Nigdy ! Emerson`a nie można zastąpić jest wyjątkowy w swoim rodzaju, swą grą aktorską może zaskoczyć wszystkich, jest niezniszczalny nie może sobie tam jakiś Burczyk go sobie zastępować :D

Super tych aktorów dobrałaś :-) :648: <- super emotka muszę nr zapamiętać, bo nie wiedziałem, że istnieje :648:
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-09-29, 10:05

O mój Boże, jak ty to sama wymyśliłaś to jestem pod wielkim wrażeniem :-D
Sawyer,Jack,Boone właściwie wszyscy bezcenni :D
Dawno się tak nie uśmiałem :P
Elisha
Indiana Jones

Postautor: Elisha » 2009-10-02, 17:54

Borys Szyc w roli Charliego... byłby zabawny. Dlatego zdecydowanie, jakby miała powstać polska wersja, w takich okolicznościach, jak napisałaś, to tylko parodia. :D

BenLinus pisze:Data premiery : 2015 (Polska) , 2010 (Świat)

No tak. 2010 - premiera na festiwalu, 2011 - wszyscy zaczynają się pytać "kiedy?", 2012 - produkcja zbiera kilka statuetek na festiwalu parodii polskiej, 2013 - producenci obiecują, że w końcu film pojawi się kinach (telewizji), 2014 - przedpremiera w wybranych miejscach w Polsce, 2015 - z braku zainteresowania filmem, produkcja zostaje wyemitowana w telewizji, a następnie miesiąc później dodawana jako ekstra-dodatek do gazet

Obrazek Obrazek
Natalia Rybicka jako Claire Littleton
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-02, 18:25

Elisha pisze:
BenLinus pisze:Data premiery : 2015 (Polska) , 2010 (Świat)

No tak. 2010 - premiera na festiwalu, 2011 - wszyscy zaczynają się pytać "kiedy?", 2012 - produkcja zbiera kilka statuetek na festiwalu parodii polskiej, 2013 - producenci obiecują, że w końcu film pojawi się kinach (telewizji), 2014 - przedpremiera w wybranych miejscach w Polsce, 2015 - z braku zainteresowania filmem, produkcja zostaje wyemitowana w telewizji, a następnie miesiąc później dodawana jako ekstra-dodatek do gazet

Dokładnie oto mi chodziło, wyłapałaś ironię ;)
Bardzo dobrze dobrana Claire, miałam problem z tą aktorką ...

Wróć do „Ogólnie o Lost”