Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

LOST MISSING PIECES

Ogólne rozmowy na temat serialu.
zguba
Jack Sparrow

LOST MISSING PIECES

Post autor: zguba » 2009-05-28, 08:33

czy widział ktos te 13 krótkich odcinków LOST MISSING PIECES jesli nie to polecam ostatni 13_-_So_It_Begins jest tam pokazane jak Vincent biegnie przez wyspę i podbiega do goscia którym okazuje sie ojciec Jack'a i każe psu odszukac syna bo ma robote do zrobienia. I nie pamietam zeby było to w któryms odcinku jesli tak to przypomnijce mi w którym. Nie wiem czy mozna brac to pod uwagę te mini odcinki ale moze rzuca to nowe świało ze jednak Ded is (not) ded.

Chociaż dalej nie wyjasnialo by to podwojonego Locka
Seccus
Forrest Gump

Re: LOST MISSING PIECES

Post autor: Seccus » 2009-05-28, 10:58

Jak już to Dead*, a co do tego psa i ojca Jacka to widziałem to w którymś odcinku, ale nie pamietam w którym lecz na 100%.
nowakmt
Forrest Gump

Re: LOST MISSING PIECES

Post autor: nowakmt » 2009-05-28, 18:32

niemożliwe żebyś dokładnie tą scenę widział normalnie w serialu, bo te 13 krótkich filmików, to były sceny które miały nam coś pokazać związanego z serialem, ale wcześniej nie były pokazywane(to nie były nie wykorzystane sceny, tylko zostały nakręcone od zera w czasie oczekiwania na 4. sezon). i jak ktoś ich nie widział to serdecznie polecam ;)
ODPOWIEDZ