Jak trafiliscie na ten wyjątkowy serial?

Ogólne rozmowy na temat serialu.
Awatar użytkownika
lost003
Tyler Durden

Jak trafiliscie na ten wyjątkowy serial?

Post autor: lost003 » 2009-04-14, 19:52

W tym temacie wypowiecie sie jak trafiliscie na serial LOST

A wiec moja historyjka ;]

Przełączalem kanaly az nagle patrze a tu cos zjadło pilota z samolotu xD (na poczatku myslalem ze to film jak sie okazalo to byl serial) z niecierpliwością czekalem na kolejne odcinki THE END (Szaleje tym angielskim,nie?
fourth
Tyler Durden

Re: Jak trafiliscie na ten wyjątkowy serial?

Post autor: fourth » 2009-04-14, 20:11

Ja najpierw coś usłyszałem o tym serialu (mój tata oglądał pierwszy sezon i znajomi coś mówili) i myślałem że może zacznę oglądać, ale jakoś nie mogłem się zabrać zwłaszcza że w polskiej telewizji leciał już od jakiegoś czasu, a ja nie lubię oglądać czegoś nie od początku i wtedy jeszcze byłem nie do końca obeznany ze ściąganiem seriali i filmów z internetu. Ale w końcu coraz więcej o nim słyszałem, zacząłem orientować się w ściąganiu filmów z internetu więc postanowiłem zobaczyć co aż tak pociąga ludzi w tym serialu. I tak obejrzałem wszystkie odcinki bo mnie wciągnęło :mrgreen:
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2009-04-14, 20:50

Mnie do tego świata ... o ile dobrze pamiętam, bo to dość dawno było :D, przyciągnął starszy brat... początkowo nie byłem przekonany, oglądało co któryś odcinek, ale w końcu ta masa tajemnic mnie do siebie przekonała... i obejrzałem od początku... choć pamiętam że oglądałem trzeci sezon nie mając obejrzanych kilku odcinków z sezonu drugiego (w tym 2x10 :shock: )
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-04-14, 21:07

Ja natrafiłam na ten serial dawno dawno temu...jak tylko zaczeli to puszaczac na tvp, obejrzalam pół odcinka-stwierdziłam, że dramat i dałam sobie spokój /o\
Potem miałam jeszcze kilka podejść, bo zauważyłam, że się forum rozwija za płotem prisonowego^^Pomyślałam,że może jednak warto się zainteresować tym serialem...no ale bezskutecznie. Jakos nie mogłam sie przekonać.
Dopiero w ostatnie wakacje mnie wzięło :mrgreen: Wszystko przez moją bezsenność^^ Koło 1 w nocy puszczali powtórki 2 sezonu...czasem 1, czasem 2 odc...no a że nic ciekawego o tej porze w tv raczej nie leci, więc tak oglądałam z nudów. Nie wiedziałam za bardzo o co biega, ale po kilku odcinkach zaczęłam ogarniać ideę przewodnią powoli :> i doszłam do wniosku, że to wcale nie głupi serial jest :lol: Potem jak się pojawił Ben to już w ogóle...istny szał \o/ Niestety nadal nie wszystko rozumiałam, dlatego jak skonczyli wakacyjną emisję na tvp musialam sie wrócic do 1 sezonu, potem szybko 3 i 4, choc z tym ostatnim to się juz ociągalam, bo zaczeli kombinowac za bardzo i ogólnie mnie rozczarowali^^
Jakos jeszcze na jesieni znowu obejrzałam 2 pierwsze sezony, a teraz męczę nowe odcinki. Choć zapał i pasja z sierpnia już raczej nie powróci :->
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2009-04-15, 15:58

Zaczęło się od pierwszego odcinka, gdy mój ojciec włączył tvp1 (pierwsza emisja!) i powiedział, że coś leci w telewizji, coś o jakimś wielkim bum, katastrofie. Spojrzałam na ekran i wybełkotałam coś w stylu: "kolejna durnota w telewizji". Nie weim, co było dalej, ale tak się wciągnęłam i trwa to do dziś. Zaraziłam tym serialem prawie wszystkich znajomych...

[ Komentarz dodany przez: Morgoth: 2009-04-15, 17:46 ]
To jeszcze spróbuj zarazić ich tym forum xD ~ Morgoth
Elisha
Indiana Jones

Post autor: Elisha » 2009-04-15, 17:36

Uczyłam się chemii. Musiałam włączyć telewizor, aby zagłuszyć inne dźwięki i mieć coś w tle do posłuchania (nie lubię się uczyć w kompletnej ciszy). Padło na jedynkę, a akurat wtedy po raz pierwszy emitowali Losta. To był listopad lub grudzień 2005. Pech chciał, że były to ostatnie odcinki 1 sezonu (śmierć Boone'a, narodziny Aarona), ale zostawiłam chemię i zostałam pochłonięta przez serial.

Nazajutrz przyszłam do szkoły. Opowiedziałam .pasztecikowi., że oglądałam wczoraj wieczorem fajny serial. Reakcja była niesamowita, od razu wiadomo było, że oglądamy ten sam serial (tyle że ja zaczęłam od końcowych odcinków). Potem wyznałam, że Charlie jest całkiem niezłym bohaterem... tak samo twierdziła ona... I tak to się wszystko zaczęło.

[ Komentarz dodany przez: Morgoth: 2009-04-15, 19:09 ]
Wiedziałem, że coś was łączy... ale nie sądziłem że aż tak wiele xD ~ ten sam łepek, co wyżej :D
marcinek6000
Tyler Durden

Post autor: marcinek6000 » 2009-04-17, 14:37

Ja poprostu przed pierwszą emisją na tvp1 widziałem reklamę pierwszego oodcinka. Oglądam tak ją, słucham, że to film o jakiejś wyspie, jakieś tajemnice, drzewa się łamią. Jestem nawet fanem takich filmów, więc czekałem na niego zniecierpliwością. Po paru dniach siedzę na kompie i mama mnie woła:
Mama:-Marcin!
Ja:-Co?!
M:-Choć tylko!
J:-Czekaj bo gram, zaraz przyjdę tylko dokończę co zacząłem
(10minut później) [myślę(acha do mamy miałem pójść)]
J:- Co chcesz?
M:- Ty żeś chciał patrzeć na jakieś zagubieni, nie?
J:-No, a co?
M:-Bo leci już z 10 minut
J:- Już?! Kurde nie mogłaś mnie zawołać?
M:- No wiesz Ty co? :D :D :D
Dobra ide do pokoju, włączam tvp. Co to jest? Jakiś koleś całuje się z starą murzynką. Samolot. Nie. Samolot w częściach, no to już wiem co tu robią ci ludzie i co to za zamieszanie. Jakiś grubas z babką w ciąży, fajne miejsce na piknik se wybrali, ale ciekawe czy ten ledwo co wiszący nad nimi kawałek samolotu w nich walnie. Ach prawie. Dobra kończy się. Co to jest za głupi koniec? Co to ma być? Poszedłem na kompa i po chwili.
M: Marcin nie patrzysz na ten film?
J: Przecież się skończył!
Kurde co to? Znów leci? Przecież na tvp nie ma reklam. :?: :idea: :idea: :idea: :idea: Achaaaaaa to nie był film, tylko to jest serial. Nienawidze seriali. Zobacze tylko co to tego pilota rozwaliło. Koniec, kurde nie pokazali. Włączam za tydzień. O znów to gówno, cykam dalej po kanałach. A nic nie ma. Włączam spowrotem na tvp. Skończyło się. O po dwa odcinki lecą. Skończyło się. I tak co tydzień siadałem o tej porze przed tv. Koniec sezonu pierwszego. Wakacje, potem drugi sezon i jego koniec. Acha czyli to jednak leci jeden sezon na rok i od września zaczyna się następny poprzedzony najpierw powtórkami poprzecnih sezonów. Więc tak to jest z amerykańskimi serialami. Od połowy czwartego sezonu nauczyłem się ściągać filmy z neta. Po co mam czekać znów tydzień, skoro tu już mają cały sezon? No i zaczęło się piractwo hehe i to ciągłe oczekiwanie do następnego czwartku. Ale nie żałuje hehe.
Awatar użytkownika
Micros
Indiana Jones

Post autor: Micros » 2009-04-17, 21:28

Moja historia zaczęła się tak, że widziałem zapowiedzi w TVP, na początku też myślałem, że to jakiś film w kilku częściach , ale po zobaczeniu drugiego odcinku zajarzyłem już, że to serial, no i postanowiłem sprawdzić za tydzień kolejne 2 odcinki :D I tak zobaczyłem sobie cały pierwszy i drugi sezon właśnie w TVP, ale kiedy okazało się, że jakoś długo nie emitują 3 sezonu, to się wkurzyłem i zacząłem szperać w internecie. Okazało się, że od jakiegoś czasu wychodzą już nowe odcinki, a po prostu TVP ich jeszcze nie transmituje. No to zacząłem ściągać i od tego czasu do dzisiaj właśnie w ten sposób oglądam LOST :P
karoca
Indiana Jones

Post autor: karoca » 2009-04-19, 21:09

A o to moja historia, jak trafilem na ten wyjatkowy serial:
Rodzice ogladali cos na AXN - jakis film. Ja przechodzac przez pokoj jak zwykle sie zainteresowalem. Zaczalem ogladac, nawet komputer wylaczylem :shock: No i siedzialem ogladalem - katastrofa jakiegos samolotu, zwiazane czesciowo bylo s survivalem (a ja uwielbiam survival). Potem patrze juz po "filmie", ze na jutro zapowiadaja kolejne odcinki, patrze w gazete, a to serial. Wciagnal mnie, niestety byla szkola i nie ogladalem wszystkiego. Jak mialem wolny czas to oczywiscie przed telewizorem ogladajc LOST. To bylo ze 2 jak nie 3 lata temu. Potem patrze, ze w TVP znowu puszczaja LOST, tyle ze od poczatku, wiec tez troche ogladalem. Jak przestalo leciec w TV to teraz dla przypomnienia i z braku czasu, postanowilem se sciagnac "pare" odcinkow... :D No i tymi paroma skonczylo sie na 5 sezonie i teraz juz nie moge doczekac sie kolejnych odcinkow. Chyba znowu zaczne od nowa ogladac :D
Baczek789
Forrest Gump

Post autor: Baczek789 » 2009-05-11, 14:14

Kiedyś mój kumpel powiedział mi, że chyba zacznie sobie ściągać Losty z internetu, bo to już było po emisji i kiedy tylko oglądał kolejne odcinki, w szkole opowiadał mi o tym serialu. Później pomyślałem, że może pożyczę sobie od niego ten serial i obejrzę go sobie (stwierdziłem, że chyba warto obejrzeć kilka odcinków). No i gdy obejrzałem parę odcinków spodobał mi się i musiałem kontynuować oglądanie :-)
Lost_Man95
Forrest Gump

Post autor: Lost_Man95 » 2009-06-19, 15:58

Niektórzy z was takie poematy piszą, że na 100 % zmyślają, ale co mnie to. Mi kolega powiedział o tym serialu jakoś tak po emisji 4 sezonu w tvp1, więc sobie ściągnąłem pierwsze 4 odc. Zaitrygowały mnie bardzo te retrospekcje i dlatego ściągam serial do dziś :mrgreen: bo czekanie na emisje w axn (już jest ale nie chciałem czekać) lub w tvp byłoby idiotyczne :-P
Dante
Forrest Gump

Post autor: Dante » 2009-06-22, 16:55

Ja usłyszałem po prostu reklamę na tvp 1 o jakimś serialu katastroficznym. Pomyślałem, że obejrzę, bo co mi szkodzi. Zainteresował mnie i tak już oglądałem lost w telewizji aż do wiosny zeszłego roku, kiedy zacząłem ściągać 4 sezon, nie mając zamiaru czekać jeszcze pół roku, aż pojawi się w TV :mrgreen:
Adamox11
Agent Smith

Post autor: Adamox11 » 2009-06-27, 21:21

Mniej wciągnął starszy brat który miał ściągniete 2 pierwsze sezony ;] Oczywiście mi sie spodobało , wkręciło itd. On wysiadł na 3 sezonie a ja ogladam dalej ;]]
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2009-06-30, 15:32

W momencie, kiedy moja "stała", czyli Prison Break zakończył się, a świadomość moja nie mogła tego przyjąć do wiadomości, żyłam w stuporze, apatii i zobojętnieniu :mrgreen:
Postanowiłam jednak odciąć te opiłki tęsknoty i jakoś 3 tygodnie temu stanęłam przed decyzją, który serial wybrać, było ich wiele, padło na LOST, początkowo oglądałam odcinki online, toteż słaba jakość i lektor, ale nie miało to dla mnie znaczenia, bo chciałam tylko nanieść coś na mój czas, ale po I sezonie serial zrobił na mnie takie wrażenie, że zaczęłam zasysać odcinki w dobrej jakości z NAPISAMI na kompa. Przez 3 tygodnie siedziałam od 20.00 do (czasami nawet) 5.00 rano :-D oglądając kolejno epizody,wspominam to niezwykłe ...
Chciałam odnaleźć nową stałą, jakiś punkt odniesienia, udało się, ale teraz muszę czekać 200 dni! by zobaczyć, co dalej i ponownie pozwolić temu się zakończyć ... :roll:

Muszę przyznać, że niezwykle wygodnie i fajnie ogląda się odcinek za odcinkiem bez tygodniowego czekania z gorączką w głowie ...
ilona93
Forrest Gump

Post autor: ilona93 » 2009-07-13, 19:21

Moja historia jest krótka. Oglądałam jakiś film, chyba na polsacie. Warto dodać, że bardzo go chciałam obejrzeć. No i zaczęły się te cholerne reklamy. Więc sobie skakałam po kanałach. No i trafiłam na jedynkę :-) Rozbił się samolot, ciekawa jestem co będzie dalej, no i tak mnie wciągnęło, że o tamtym filmie zapomniałam :-D I nie żałuję, teraz jestem fanką Zagubionych :-D
kokon303
Jack Sparrow

Post autor: kokon303 » 2009-07-13, 19:30

aja zobaczyłem w rankingu top , i se myśle co ten serial ma takiego że jest tak wysoko ,to musze obejrzeć i teraz całymi dniami ściągam odcinki :mrgreen: hyba zdąże jeszcze 5 sezonów obejrzeć na wakacjach :-P
Awatar użytkownika
Bziuwka
Jack Sparrow

Post autor: Bziuwka » 2009-08-18, 12:36

Jakoś od roku znajmy miał płyę z pierwszym sezonem i pożyczyła.
Leżała aż w końcu obejrzałam. Póki co całe noce zarwałam aby nadrobić straty.
justmee
Forrest Gump

Post autor: justmee » 2009-12-28, 20:05

Tata oglądał, a ja się dziwiłam jak on może się wciągać w coś tak dziwnego. Obejrzałam z nim kilka minut odcinka, oczywiście było to wyrwane z kontekstu więc mi się nie podobał. Ale kilka lat później (miesiąc temu) naszła mnie jakaś nieokreślona ochota, żeby obejrzeć pierwszy odcinek. Czas znalazłam dopiero niecały tydzień temu i strasznie wciągnęło. Dzisiaj skończyłam pierwszą serię ;) I do 2 lutego nadrobię na pewno wszystkie 5 sezonów ;)
GoHome
Mad Max

Post autor: GoHome » 2009-12-29, 23:14

Oglądam masę amerykańskich seriali i pamiętam przez mgłę, że pewien tłumacz z jakiegoś serialu mi polecił Losta i jakoś tak oglądam już dość długoo.
vercetti
Forrest Gump

Post autor: vercetti » 2009-12-30, 01:02

w TVP 1 pierwszy sezon obejrzałem, a później już z neta odcinki na bieżąco z amerykańską wersją :D
ODPOWIEDZ