Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Najprzystojniejszy "Zagubiony"

Ogólne rozmowy na temat serialu.

Który z zagubionych jest według Was najprzystojniejszy?

Jack Shephard
8
9%
John Locke
2
2%
James 'Sawyer' Ford
41
45%
Sayid Jarrah
6
7%
Charlie Pace
1
1%
Mr. Eko
5
5%
Desmond Hume
2
2%
Jin-Soo Kwon
0
Brak głosów
Boone Carlyle
6
7%
Michael Dawson
0
Brak głosów
Benjamin Linus
15
16%
Goodwin
1
1%
Ethan Rom
0
Brak głosów
Hugo "Hurley" Reyes
0
Brak głosów
Richard Alpert
1
1%
Daniel Faraday
2
2%
Miles Straume
0
Brak głosów
Frank Lapidus
0
Brak głosów
Martin Keamy
2
2%

Liczba głosów: 92
Kate15
Jack Sparrow

Re: Najprzystojniejszy "Zagubiony"

Postautor: Kate15 » 2008-06-02, 17:48

Dla mnie najsłodszy z nich i najfajniejszy jest Charlie i wogole najbardziej go lubie jako postać z serialu bo był bardzo opiekuńczy. Na początku stwarzał złe wrazenie pewnie przez to ze zarzywał narkotyki ale się potem zmienił.
Astira
Forrest Gump

Postautor: Astira » 2008-07-16, 14:23

Sawyer, zdecydowanie. I chyba niepotrzebne tu żadne uzasadnienie? xD
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Postautor: Cate13 » 2008-07-16, 16:17

oczywiście, że Sawyer 8-) chociaż przyznam, że miałam mały dylemat jeszcze między Sayidem i Desmondem :mrgreen: Jack też niezły ale wiedziałam, że na niego i tak będzie dużo głosów :mrgreen: ale cieszę się że Sawyer prowadzi ;P
Adamox11
Agent Smith

Postautor: Adamox11 » 2008-08-06, 00:53

Takie male podsumowanie

Zadnej lasce nie poboba sie :

Ethan
Ben
Michael
Jin
Desmon

XD maja po 0 glosow xD
Nosek ;o)
Tyler Durden

Postautor: Nosek ;o) » 2008-08-21, 18:28

Nooo a Dess tez niczego sobie Szkot jest :D
sawyer_l
Forrest Gump

Postautor: sawyer_l » 2008-08-21, 20:14

Sawyer zdecydowanie :)
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Postautor: Cate13 » 2008-08-24, 15:32

zgadzam się z Noskiem ;) Des jest niczego sobie i ten akcent...hmmm ;p ale u mnie wygrywa Sawyer :mrgreen:
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2008-08-24, 16:54

muszę przyznac ze miałam dosc spory dylemat. W koncu głos poszedł na Sawyer'a, choc Jack tez jest niczego sobie^^ ma piękny, czarujący uśmiech, z kolei Sawyer ma w sobie cos charyzmatycznego i mimo ze ten typ urody nie do konca mi odpowiada, wybrałam jednak jego ;)
saw_yer
Forrest Gump

Postautor: saw_yer » 2008-08-25, 10:28

oczywiście, ze Sawyer, chociaż Boone też był fajny :P
niunia
Indiana Jones

Postautor: niunia » 2008-08-25, 13:07

O tak.. ten uśmiech Jacka :roll:
Obrazek

Sawyer tak jakby nie był w moim typie.. choć ma w sobie to ''coś" to bardziej zainteresował mnie swoim filmowym charakterem niż samym wyglądem. We wcześniejszych rolach podobał mi się w krótszych włosach. Np. tu
Obrazek
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2008-09-12, 16:50

w krótszych znacznie bardziej mi sie podoba :mrgreen:
ogolnie nie odpowiada mi jego styl "noszenia się" w Lost'ach^^
choc czasami wyglada apetycznie z ta rozwianą fryzurką :mrgreen:

moj głos oddałam dosc niedawno, ale przez ten czas bardzo nadrobilam moje sezonowe "opóźnienie" i po spędzeniu kilku upojnych wieczorów xD w towarzystwie panów z obsady, teraz zagłosowałabym na Jacka :mrgreen:
Nadare
Nosferatu

Postautor: Nadare » 2008-11-24, 14:28

Ja tam dalej głosowałabym na Sawyera :D uwielbiam jego dołeczki gdy się uśmiecha :D W krótkich włosach też fajnie wygląda :)
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Postautor: Cate13 » 2008-11-25, 22:28

Że się tak wtrącę, Sawyer ZAWSZE fajnie wygląda :-P chociaż nie zgadzam się z B... bo mnie bardziej podoba się w dłuższych włosach jak w serialu ale, jak już ktoś tu wspomniał, o gustach się nie dyskutuje :-D
marcinek6000
Tyler Durden

Postautor: marcinek6000 » 2009-02-02, 14:17

A ja jestem zaszokowany, że nie ma tu Hurleya, przez co nie mogę wziąść udziału w ankiecie. Ja to widzę po swojemu, powinienem wybrać takiego który mi sie podoba, ale mam problem, bo nie podoba mi się żaden z nich, gdyż nie jestem homo(genizowany), a więc myślę sobie, może ten który spodobałby mi się gdyby był kobietą. Niestety to był zły pomysł, mam teraz koszmary, radzę Wam nie wyobrażać ich sobie jako kobiety, a szczególnie Locka. Ale za to Hurley ma coś czego nie ma reszta wyspiarzy płci męskiej. Otóż Hurley ma największe cycki i powala konkurencje na kolana. Gdyby był w ankiecie zagłosowałbym na niego. A tak głosuje na Mr. Eko ale tylko dlatego, żeby zobaczyć wyniki ankiety. I dlatego, że Eko jest najbardziej tam pokrzywdzony. Sami zobaczcie, prawdopodobnie ma tam największego penisa, branie miałby jak nikt a jest taki religijny, że wogóle z niego nie korzysta. A nawet jakby chciał to już nie może bo zamienił się w puzzle organiczne. Dlatego niech ma ten jeden głos na pocieszenie.
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-02-02, 14:46

oryginalne uzasadnienie.
ale stop! wierzymy ze jestes hetero i nie gustujesz w płci męskiej^^, ale ciekawi mnie jakie jest męskie spojrzenie na tą kwestie tak na serio.
Bo dziwne to kryterium, gdy faceta wyobrazasz sobie jako kobiete :roll:
powiedzmy, ze faceci powinni głosowac w tej ankiecie ( skoro juz podejmuja taka próbe) zastanawiając sie ktory z kandydatów dysponuje urodą itp, do jakiej oni sami dążą. Bo przeciez nie jest tak, ze dla mezczyzny wyglad nie ma znaczenia, c'nie? :lol:
ja jakbym była facetem i tak zagłosowałabym na Sawyer'a^^ ew. na Jacka.

btw. ostatnio w mojej hierarchii Desmond awansował znacznie, oj :-P
Nadare
Nosferatu

Postautor: Nadare » 2009-02-02, 15:07

B... pisze:ostatnio w mojej hierarchii Desmond awansował znacznie, oj

W mojej też^^ alee.. i tak Sawyer jest najfajniejszy :D
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-02-02, 15:19

Nadare pisze:W mojej też^^ alee.. i tak Sawyer jest najfajniejszy :D

no oczywiscie :mrgreen:
on nie dość, że przystojny, to jeszcze na dodatek śliczny \o/, a te pojęcia dla mnie maja zupelnie inne znaczenie i zakres hehe
zaraz po nim jest Jack, ktory jest juz tylko przystojny i taki ...ekhm męski?
a za nim Desmond, który własciwie normalnie nie zwróciłby mojej uwagi gdyby nie ten jego styl, który ostatnio wzniósł się na wyzyny w 5 sezonie :mrgreen:
marcinek6000
Tyler Durden

Postautor: marcinek6000 » 2009-02-02, 15:25

Napiszę szczerze, że tak dokładnie to nie wiem co się kryje pod hasłem przystojność. Nie wiem czy chodzi tylko o wygląd twarzy, czy ogólnie o wygląd, czy do tego hasła zalicza się także wnętrze, czy tylko ciało, czy całokształt. Jeśli oceniać według tego kryterium które podałaś, jeśli ideał do którego miałbym dążyć, jeśli miałby to być ktoś z Losta to tak z twarzy najbardziej bym chyba chciał wyglądać jak Boone, włosy też mogą być, muskulaturę to chyba od Jacka, ma spoko kaloryferek. Siłę Ethana, nie ma co jak grzmotnie to doporządku. Inteligencje Bena. Zdolności Lock'a. Nie żebym tam miał jakieś kompleksy hehe jaki jestem to mi styknie:) W każdym razie żadnym z nich nie chciałbym być, wolę być sobą, jeśli coś mi się w nich podoba, jeśli chciałbym mieć coś co mają oni, to są to tylko poszczególne, pojedyncze cechy. Dlatego nie wybrałem jednego konkrentego chłopa tylko ukazałem najfajniejsze według mnie cechy które razem tworzyły by idealnego według mnie "Zagubionego"
jigsaw
Vincent Vega

Postautor: jigsaw » 2009-02-02, 18:19

Ciekawy temat, specjalnie nie głosowałem na Sawyer'a, bo wiedziałem że zmiażdży konkurencję. Nie dziwię się, że podoba się kobietom. Jednak nie mogę strawić dlaczego większość koleżanek wzdycha do Jack'a- wkurza mnie totalnie. Jin też jest przystojny. Ja głosowałem na Desmonda. Wydaje mi się, że też podoba się kobietom/mnie tak ;-)

PS. Kiedy przeczytałem tytuł tematu - nie wiedząc jakie osoby można wytypować na myśl przyszedł mi Richard!!! I na niego chciałem oddać głos-a tutaj mega rozczarowanie!!! Dlaczego nie ma Richarda w ankiecie?!
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-02-02, 18:26

eeeeeee Richard jest taki pospolity...^^
JigSaw pisze:Jednak nie mogę strawić dlaczego większość koleżanek wzdycha do Jack'a- wkurza mnie totalnie

moze to dlatego ze nie lubisz tej postaci? :-) Jack jest bardzo przystojny i dobrze zbudowany, nie dziw sie, ze sie podoba^^ spojrz tylko na to zdjecie wrzucone w temacie przez Niunie.... :-P piekny usmiech.
Sawyer 'cały' jest taki niezwykły i robi wrazenie, wygladem takze, wiec jego powodzenie nie dziwi...poza tym znaczna czesc kobiet preferuje jednak tych 'niegrzecznych chłopców' :lol:
ile ludzi, tyle gustów...ja np nie rozumię jak komuś moze podobać się lalusiowaty Boone...zupełnie nie w moim typie.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Postautor: Cate13 » 2009-02-02, 21:19

B... pisze:...poza tym znaczna część kobiet preferuje jednak tych 'niegrzecznych chłopców' :lol:
ile ludzi, tyle gustów...ja np nie rozumię jak komuś może podobać się lalusiowaty Boone...zupełnie nie w moim typie.

zgadzam się w zupełności, Boone'a za cholerę nie trawiłam właśnie dlatego, że taki lalusiowaty był, może nie zabrzmi to najmilej ale oglądając 2 sezon jakoś nie rozpaczałam z powodu jego śmierci :-D a Sawyer to zupełnie inna sprawa - to prawda, że dziewczyny wolą bad gyus :-P a Jack...hmmm nie przepadam za jego postacią a i zewnętrznie nie wywiera na mnie specjalnego wrażenia, może ma ładny uśmiech ale to nie to :-D poza Sawyer'em to hot są jeszcze Sayid i Desmond - obaj za całokształt :-P a Richard za bardzo się maluje co jest nieco podejrzane :mrgreen:
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-02-03, 10:38

hehehe, moze jest emo? :lol:

w sumie Sawyid tez brzydki nie jest, ładne ma oczy :-P i cudną ciemną karnację ^^
i również go bardzo lubię.
Richard jest totalnie przeciętny.

ja sie szczerze mówiac nie moge doczekac kolejnego odcinka własnie z powodu Desmonda, ciekawe czy bedzie sobie dalej pomykał tam w takim stroju :mrgreen:
az polukam trailery z tego powodu chyba.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Postautor: Cate13 » 2009-02-03, 10:44

nigdy nic nie wiadomo :lol:

no a Des wyglądał w tym stroju bardzo do rzeczy :-P dziwne że wcześniej nie zwróciłaś na niego uwagi :mrgreen: w tej rozchlastanej niebieskiej koszuli jak pomykał po wyspie tez dobrze się prezentował :-D ale w ostatnim odc to wyglądał super ;-)
.pasztecik.
Tyler Durden

Postautor: .pasztecik. » 2009-02-03, 13:53

Desmond... Czy ja wiem, dziewczyny... Te okulary... Ale ogólnie spoko, odkąd nie udaje wariata.
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-02-03, 15:07

Desmond na wyspie :arrow: kombinezon :lol: Moje pierwsze, a zarazem bardzo odrzucające skojarzenie xD
ten typ urody mi jakos specjalnie nie odpowiada i moze dlatego wczesniej nie robił na mnie wrazenia...choc w sumie jest nawet przystojny. Ale ostatnio wyglądał naprawdę swietnie...fajnie zaczesane włosy, okulary, ta kurtka...ajajajaj :-P
i ma smieszny akcent tez^^

Wróć do „Ogólnie o Lost”