Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Drobniejsze newsy

Nowinki ze świata serialu.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: Drobniejsze newsy

Post autor: weird0ther » 2010-01-21, 23:43

[center]Nowe zdjęcia promo - Ben

Obrazek

ObrazekObrazek
[klik, by powiększyć][/center]

źródło : DarkUFO

Na którymś z kolei musieli dać ciała ... Zdjęcia sam PS, wosk, nie twarz, z rodu z Archiwum X.
Bagwell
Mad Max

Post autor: Bagwell » 2010-01-22, 14:07

Co do zdjec sie zgadzam poprzednie byly calkiem fajne ale te z Benem zmasakrowali :(
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2010-01-22, 15:03

Zdjęcie są tak jak promo lalki Barbie wydanie specjalne :D imo są mroczne, bohater jest przestraszony i zdziwiony - czyli do Bena to pasuje.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-23, 03:32

[center]Nowe zdjęcia promo - Hurley

ObrazekObrazekObrazek
[klik, by powiększyć][/center]

[center]Foldery z EW Magazine

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-25, 00:24

Nowe i zabawne promo od Cuatro ;)

Do obejrzenia TUTAJ

Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-25, 23:05

[center]Zdjęcia promo - Claire

ObrazekObrazekObrazek
[/center]

Elisha
Indiana Jones

Post autor: Elisha » 2010-01-26, 20:37

Strasznie sztuczne te zdjęcia promocyjne. We wcześniejszych sezonach bywało lepiej.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-27, 00:09

Nowe promo foty - Sawyer

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-27, 22:45

Nowe promo foty - Kate

ObrazekObrazekObrazek

Bagwell
Mad Max

Post autor: Bagwell » 2010-01-28, 16:58

promo jest bardzo dobre, ABC moze sie schowac, nawet takim zabawnym promem wygrywają. Co do zdję Kate jak narazie wyszla najlepiej :P
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-28, 23:14

[center]Kolejne promo foty

ObrazekObrazek

UWAGA!!

Carlton Cuse zapowiada …Dla tych, którzy chcą zobaczyć nowe promo 6 sezonu z nowymi scenami : będzie to już możliwe w najbliższą niedzielę.

Obrazek[/center]

Ja nie chcę, boję się :mrgreen:

Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2010-01-29, 16:15

Jesus jak ja nie zobaczę tego proma (chodzi o Internet) to mój admin od sieci, będzie miał zbity się wyrażę ten ryj od shitu.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-30, 00:54

Kolejne promo foty - Jack

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

UPDATE :

Nowe promo foty - Locke

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-02-01, 01:50

Plakat stacji AXN

Obrazek

[klik, by powiększyć]

Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2010-02-01, 13:32

Sporo się dzieje na tym plakacie, z daleka wygląda ciekawie ale odnoszę wrażenie, że za dużo trochę tam nawalili detali. Wrażenie ogólne jednak dobre :)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-02-02, 03:21

[center]LOST: 6×00 On-Line

Odcinek specjalny “Beginning Of The End”
z narracją Michaela Emersona.

KLIK

Tym razem, nie tak nudny, przed 6 sezonem w sam raz ;)

Na pewno pamiętacie promo hiszpańskiej tv Cuatro, charakterystyczny
motyw szachów i Radiohead w tle. O to nowa wersja, w której narratorem
jest Terry O’Quinn, lepsza jakość, do obejrzenia TU

[/center]

Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-02-04, 14:43

[center]Wywiad z Nestorem Carbonell’em

Obrazek [/center]

Doszły mnie słuchy, że aktualnie kręcicie odcinek retrospekcjami Richarda. Czysto teoretycznie gdyby to właśnie się działo, czy miało by to taki aspekt, jakiego oczekujesz?

Myślę, że można spokojnie powiedzieć, że mamy taki odcinek już za sobą. Nie mogę wchodzić w szczegóły, ale scenarzyści dali mi scenariusz i naprawdę oniemiałem. Przez 3,5 roku zastanawiałem się kim jest moja postać i sam wykreowałem własną teorię, by usprawiedliwić, to co zrobiłem. Kiedy dostałem scenariusz, zrozumiałem, jak bardzo się myliłem, ale sam scenariusz naprawdę wprawił mnie w osłupienie. Znajdziecie w nim odpowiedzi nie tylko na pytanie kim jest moja postać, ale jaka jest jej mitologia i prawdziwa natura Wyspy. To wielkie odkrycie, które wykroczyło poza wszelkie moje oczekiwania.

Czy to jedna z tych rzeczy, o których scenarzyści Ci powiedzieli, kiedy zbliżał się Twój centryczny odcinek, czy przeleciało Ci to u progu i powiedziałeś : “Cholera, to będzie w moim odcinku!” ?

Scenarzyści dali mi małe info na ten temat, nie mogę powiedzieć dlaczego, ale sprawa tego wymagała. Wiedziałem, że to będzie mój epizod z wyprzedzeniem na dwa odcinki. Carlton Cuse wezwał mnie i powiedział, jak bardzo jest podekscytowany tym odcinkiem i ile on ujawni w fabule. Kiedy mnie wezwał, pomyślałem : ” O Boże, nie mogę się doczekać, by to przeczytać”, kiedy to zrobiłem, po prostu rozwaliło mi głowę. Jakaś część mnie zawsze była tego ciekawa, ale myślałem również, czy ja naprawdę chcę wiedzieć wszystko o tym gościu? Czy naprawdę chcę odsłonić rąbka tajemnicy i poznać jego przeszłość. W momencie, kiedy w końcu przeczytałem, stało się to niesamowite. Odsłonili dużo tajemnic, ale niektóre pytania wciąż pozostaną bez odpowiedzi. Jednak te największe zostaną odsłonięte.

tłumaczenie : BenLinus
Elisha
Indiana Jones

Post autor: Elisha » 2010-02-04, 22:12

Nie wiedziałam, gdzie to wrzucić. Można sobie przypomnieć i przy okazji się pośmiać:

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Lost w 8:15, czyli spłycony do granic możliwości przegląd 5 sezonów. "Very sad"
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-02-05, 03:20

[center]Wywiad z Damonem i Carltonem

Obrazek

Entertainment Weekly przeprowadziło wywiad z producentami serialu. W dalszej części spoilery, tylko dla tych, którzy nie oglądali jeszcze premierowego odcinka L AX.
[/center]

Entertainment Weekly: Pomysł na flash sidewaye, a także pokazanie nam świata, gdzie lot 815 nigdy się nie rozbił - jak długo Wam to zajęło? Dlaczego chcieliście to zrobić?

Damon Lindelof: Już od kilku lat mieliśmy na uwadze, że końcówka sezonu o podróżach w czasie będzie próbą restartu. Wiedzieliśmy też, że widzowie mogą pomyśleć, że zaczniemy od nowa, albo powiemy, że to nie zadziałało i będziemy musieli kontynuować dalszą historię. Pomyśleliśmy : czy nie byłoby świetnie, gdybyśmy zrobili te dwie rzeczy na raz? Tak to się właśnie zaczęło.

Carlton Cuse: Pokazanie tylko jednej z tych opcji nie byłoby wystarczająco satysfakcjonujące. Od początku serialu bohaterowie mieli jakieś powiązania z innymi postaciami. Jedną z tych rzeczy, które chcemy pokazać w 6 sezonie to bohaterowie, którzy oddziałują na innych, nawet bez rozbicia się na wyspie. Oczywiście pytanie brzmi, jak te dwie linie czasowe się ze sobą pogodzą. Fani, którzy nie oglądali serialu uważnie mogą uznać to za kompletne opowiadanie. Mogą oglądać tylko flash sidewaye, to zupełnie inna rzecz. Jednak fani, którzy dogłębnie badają serial mogą je oglądać i porównywać z flashbackami mówiąc “O! To jest ciekawa różnica.”

DL: W czasie tych pierwszych pięciu minut premierowego odcinka, widzicie dwie rzeczy, których nikt się nie spodziewał. Pierwszą z nich jest obecność Desmonda na pokładzie samolotu. Zaś druga, to zatopiona Wyspa. Tym samym chcemy wam powiedzieć : “Boże błogosław rozbitków z lotu 815, są tacy samolubni - przez cały czas myśleli, że wyłącznym i jedynym skutkiem detonacji bomby, będzie ich samolot, który nigdy się nie rozbije. Nie mogą przestać myśleć o jednej rzeczy : “Jeśli zrobiliśmy to w 1977, co będzie tego skutkiem?”. Ich życie może się radykalnie zmienić. Miejcie oczy otwarte, wypatrujcie wszelkich różnic, których się nie spodziewacie. Niektórzy bohaterowie byli w Australii, a niektórzy nie. Shannon przecież nie było w samolocie. Boone powiedział, że próbował ją sprowadzić. Jest więcej osób, których nie widzieliśmy. Gdzie jest Libby? Gdzie jest Ana Lucia? Gdzie jest Eko? Musicie nad tym się zastanawiać. W czasie, kiedy nasi bohaterowie założyli wersję : “Co jeśli?”, zapomnieli o innych skutkach zmiany czasu. My te rzeczy właśnie pokazujemy.

EW: Więc detonacja Jughead stworzyła nową linię czasową, tak? Czy jest to tajemnica, której rozwiązanie zobaczymy dopiero w 6 sezonie ?

DL: To tajemnica. Duża tajemnica.

CC: Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że to będzie zagmatwane. Dla małego wyjaśnienia: archetypy postaci są takie same i to jest ważne. Kate nadal jest zbiegiem. Jeśli widzieliście filmik z Comic-Con teraz już wiecie, o co chodziło. Do tej historii inny był tylko sam scenariusz. Wysadziła w powietrze hydraulika, zamiast jej ojca. Takie różnice istnieją, ale to, kim są bohaterowie pozostaje takim samym. Jeśli jest to dla was zbyt mętne, po prostu oglądajcie flash sidewaye, aby dowiedzieć się czym dokładnie są.

EW: Czy istnieje jakiś związek między wyspą, a światem, który widzimy we flash sidewayach? Czy te dwie rzeczywistości będą biec równocześnie przez resztę sezonu? Czy połączą się ze sobą? Może jedna pójdzie na odstrzał ?

DL: Właśnie to pytanie w tym sezonie jest dla nas ogromnym ryzykiem. [Tu Damon wyjaśnia, że został zmieniony wydźwięk przejścia z wydarzeń na wyspie do flash sidewayów]”Jaka jest styczność pomiędzy tymi dwiema liniami czasowymi?” to główne pytanie tego sezonu. Nie używamy wyrażenia “alternatywna rzeczywistość”, bo nazywanie tak którejś z nich sugeruje, że jedna jest nieprawdziwa.

CC: Pytania, które nam zadajesz są właściwymi pytaniami. Czy to coś rozwiąże Czy jakoś to się to połączy? Czy te dwie linie czasowe będą ze sobą współistniały? Czy się przetną, skrzyżują? W tym momencie sezonu to dobre pytania.

DL: Bądźcie cierpliwi. Już nauczyliśmy widzów cierpliwości. W tym sezonie dostaniecie odpowiedzi dotyczące mitologii wyspy. Natomiast na odpowiedzi dotyczące relacji pomiędzy tymi dwoma światami trzeba będzie trochę poczekać.

EW: Czy Jughead naprawdę zatopił wyspę? Czy jest to możliwe, że postacie z flash sidewayów zostały złapane w pętlę czasową i muszą teraz się cofnąć w czasie, by zdetonować wyspę aby zachować ciągłość?

DL: Te pytania będą nam towarzyszyły w tym sezonie. Czy Jughead zatopił wyspę? Kto wie. Ale miejcie na uwadze stopę. Co przed nią widać? Wygląda to na nową wioskę Innych. Te wskazówki mogą pomóc wam określić, kiedy wyspa została dokładnie zatopiona. Zacznijcie o tym myśleć. W dalszych odcinkach, niektórzy bohaterowie mogą o tym rozmawiać. Ujmę to tak: Szósty sezon nie jest o podróżach w czasie. (dop.BenLinus: thank God!!) Opowiada o kolejnych sekwencjach, skutkach i o związku przyczynowo-skutkowym, próby zmiany przeszłości. W tym sezonie nie próbujemy utrzymywać paradoksalnych mitów i opowieści.

tłumaczenie : BenLinus
marcinek6000
Tyler Durden

Post autor: marcinek6000 » 2010-02-05, 17:54

W tym sezonie dostaniecie odpowiedzi dotyczące mitologii wyspy. Natomiast na odpowiedzi dotyczące relacji pomiędzy tymi dwoma światami trzeba będzie trochę poczekać.
Dziwnie tą odpowiedź skonstruował. Wynikało by z niej że na relacje między tymi dwoma światami musimy poczekać do siódmego sezonu
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-02-09, 16:32

[center]Lost : My fake plastic… Lov(ck)e

Obrazek

Kolejna przeróbka, czyli efekt współpracy mojej z Matthew. Tym razem filmik zaczerpnięty z najnowszego odcinka Lost : “L AX”. Zapraszam do oglądania i komentowania ;) Ps. Tytuł zaczerpnięty z utworu Radiohead : “Fake Plastic Trees”, gdzie w wersie występuje : “My fake plastic love…” - myślę, że wiadomo, o co chodzi ;)

OGLĄDAM![/center]
marcinek6000
Tyler Durden

Post autor: marcinek6000 » 2010-02-09, 18:46

Wiem, że liczycie na komentarze, ale jako, że "słynę" ze swojej szczerości, niestety nawet jeśli byłaby przykra( Trudno nie umię tego zmienić w sobie) ten komentarz może się Wam nie spodobać. Jak to w życiu bywa nie można każdemu dogodzić. Mam nadzieję, że przed pracą nad tym filmikiem, liczyliście się z tym, że mogą się pojawić też negatywne komentarze. Po prostu bez obrazy. Wiem, że się napracowaliście, ale jestem akurat tym, któremu nie dogodziliście. Jeśli miał on na celu rozbawić to niestety nie zaśmiałem się ani razu. Trochę coś we mnie drgnęło w stronę uśmiechu przy grze słów Ryśka gdy mówił o kawie Jacobs i Jacobie. Ogólnie słabe. Jeśli ktoś chce mi powiedzieć, żebym w takim razie zrobił lepszy, to nie, nie chce mi się, nie znam się na tym, może same teksty co najwyżej podsunąć, ale przyznaję się, że nie wiem czy zrobiłbym lepsze. Na pocieszenie powiem, że moje poczucie humoru jest tak jakby "kontrowersyjne" typu bojowników z stronki JoeMonster, więc nie macie się czym przejmować. Może innym się spodoba. Ale przypominam, że wcale tego nie napisałem, z powodu nielubienia Was czy coś, po prostu oceniłem filmik. No i dopiero zaczynacie(chyba) pracę nad takimi przeróbkami, może jeszcze coś z Was będzie.......Ech, miałem ocenić filmik, a większość posta się tłumaczyłem.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2010-02-09, 19:26

No cóż jednym się podoba, drugim nie, jednym podoba się Lost 1x01, drugim 2x01... szczerość jest chyba tym najlepszym objawem ludzkiego zachowania... wyglądałoby to bardzo sztucznie, gdyby wszyscy pisali: fajne, podoba mi się albo: można było trochę to dopracować, nie podobało mi się. Ja nie zajmuję się montażem, ale wiem ile jest przy tym pracy: wycinanie fragmentów, czołówka, dobranie muzyki, texty, które podsuwam a Ben zmienia, później jeszcze synchronizacja... więc już za to podziwiam Weirdo. Tłumaczyć się nie musiałeś, przez większość postu... podsumuję takim zdaniem... w naszych pracach będą wątki śmieszne, żywe ale też... ich odwrotności... wszystko jest tak skonstruowane... :) Ale i tak dziękuję za taki komentarz, bo lepszy rydz niż nic ;)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-02-09, 19:41

Dystans w tym, co się robi jest bardzo ważny. Cieszy mnie głos krytyki, bp zazwyczaj ludzie na odczepne piszą komentarze w stylu właśnie : "fajny". Co chcę zaznaczyć ? To fakt, że te filmiki powstają na wskutek fazy "polostowej" , jakkolwiek to nie zabrzmi i celem naszym nie jest rozśmieszenie wszystkich na forum, jak i robienie "dla" kogoś. Robimy to dla samych siebie, a czy Wam to się podoba, czy nie, to już Wasza sprawa :P To jest tak jak z muzyką : muzyka ambitna, nie dla mas i muzyka komercyjna. Gdybyśmy robili ten filmik, jako prawdziwą parodię z dobrymi tekstami, produkcja zajęła by z tydzień, a nam się nie chce :)
marcinek6000
Tyler Durden

Post autor: marcinek6000 » 2010-02-09, 20:17

ufff...kamień spadł mi z serca :)
ODPOWIEDZ