Wywiad z Cusem i Lindelofem na łamach Chicago Tribune

Nowinki ze świata serialu.
Nadare
Nosferatu
Posty: 1523
Rejestracja: 2008-11-25, 21:22

Wywiad z Cusem i Lindelofem na łamach Chicago Tribune

Post autor: Nadare » 2009-01-18, 16:25

W prasie pojawiają się coraz to nowsze wywiady z twórcami serialu. Poniżej przedstawiam kilka ciekawych odpowiedzi z wywiadu dla Chicago Tribune:

Sprawienie, że wszyscy fani tego serialu będą zadowoleni to chyba nie lada wyzwanie. Większość z nich jest zainteresowana głównie Inicjatywą Dharma a reszta osób relacjami między bohaterami. Wyważenie serialu musi sprawiać nie lada trudność. Jak będzie w tym sezonie?

Carlton Cuse: Sprawa jest na tyle skomplikowana, że nigdy nie będziemy w stanie dogodzić wszystkim widzom. Nasze “danie” dla jednych będzie za zimne a dla innych za gorące. By zadowolić jak największą ilość fanów, zdecydowaliśmy się zaserwować identyczną dawkę mitologii Inicjatywy Dharma jak i relacji między bohaterami. Zatem wszystkie grupy powinny być zadowolone. Nowy sezon przyniesie wiele informacji na temat czasu w “Lost”. Fani postaci będą mogli w pierwszym odcinku podziwiać Sawyer’a, który biega bez koszulki. W tym sezonie jego postać będzie integralną częścią całej historii.

Damon Lindelof: Powszechnie wiadomym jest, że każdy fan serialu ogląda go z jakiejś konkretnej przyczyny. Nie tylko fani serialu są w takiej sytuacji. Osoby uczestniczące w jego produkcji także są podzielone. Dla jednych ciekawsze są zagadki i niedomówienia a dla drugich relacje między bohaterami.

Największym pytaniem 5 sezonu jest powód, dla którego “Oceanic Six” muszą wrócić na wyspę. Dlaczego jest to tak ważne?

DL: Odpowiedzi na wiele pytań będzie można znaleźć w najnowszym sezonie. Jednak dlaczego to CI ludzie, TO miejsce, TEN czas i TEN samolot, dowiemy się dopiero w szóstym sezonie.


Więcej informacji na stronie: http://www.lost.org.pl/news/sezon-5-tuz-tuz/

Serdecznie zapraszam!
Ostatnio zmieniony 2009-01-18, 18:00 przez Nadare, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ