Powrót tematu o kinowej wersji "Zagubionych"?.?

Nowinki ze świata serialu.
Menvalor
Tyler Durden
Posty: 355
Rejestracja: 2008-03-15, 09:27
Lokalizacja: Wolsztyn

Powrót tematu o kinowej wersji "Zagubionych"?.?

Post autor: Menvalor » 2008-10-22, 11:10

Co jakiś czas powraca temat pomysłu na realizację kinowej wersji serialu "Zagubieni". Choć obecnie nie jest to kwestia dla twórców "Lost" najważniejsza, to nie wykluczają oni takiego scenariusza. J.J. Abrams, który był pomysłodawcą na stworzenie serialu i do dziś jest jest współtwórcą i producentem wykonawczym, mówi że temat kinowej wersji nie jest tak gorący jak kiedyś, ale nadal istnieje. Póki co jednak twórcy myślą o dwóch najbliższych sezonach i finale, do którego dojdzie w maju 2010 roku.
- Jednym z powodów dzięki którym możemy myśleć o filmie "Zagubieni" jest fakt, że stacja ABC jakiś czas temu zgodziła się na naszą wizję serialu i zakończenia go po szóstym sezonie. To był dla nas swego rodzaju prezent, bo od tego momentu wiemy, że nikt nie będzie chciał przeciągać serialu o kolejne sezony. Dzięki temu mamy pełną świadomość jakie tempo mamy narzucić fabule i jak zakończyć całą historię - powiedział J.J. Abrams w rozmowie z MTV News.
W tym samym wywiadzie Abrams dodał, że wszystko zależy od tego jakie będą perspektywy dla kontynuacji serialu w postaci filmu kinowego. Zdaniem producenta scenariusz na kolejne dwa sezony będzie tak skonstruowany, że ciężko będzie znaleźć wątki, które można rozwinąć na wielkim ekranie. J.J. Abrams dodał, że nie widzi też sensu robienia tego typu filmu "na siłę".

Źródło: showtv.pl
Morgoth
Nosferatu
Posty: 3136
Rejestracja: 2007-12-27, 22:16

Re: Powrót tematu o kinowej wersji "Zagubionych"?.?

Post autor: Morgoth » 2008-10-22, 16:52

Menvalor pisze:Dzięki temu mamy pełną świadomość jakie tempo mamy narzucić fabule i jak zakończyć całą historię - powiedział J.J. Abrams w rozmowie z MTV News.
Fenomenalnie! i to jest najważniejsze, nie przeciągać, nie robić Mody na sukces, tylko co najważniejsze jest żeby utrzymać poziom, żeby nie było że serial się stacza i po zakończeniu pozostają słowa na ustach: "A mógłby być tak dobry serial"
Gratuluję producentowi rozwagi
ODPOWIEDZ