Jeden z gwiazdorów serii znudzony "Zagubionymi"

Nowinki ze świata serialu.
Menvalor
Tyler Durden

Jeden z gwiazdorów serii znudzony "Zagubionymi"

Post autor: Menvalor » 2008-09-10, 08:12

Alan Dale nie potrafi zmusić się do obejrzenia trzeciego sezonu serialu "Zagubieni", w którym gra jedną z ról. Aktor twierdzi, że scenarzystom zabrakło dobrych pomysłów na kolejne odcinki, które stały się zbyt przewidywalne.
- W pewnym momencie po prostu mi się znudziło - zdradza Dale. - Podczas oglądania trzeciego sezonu można było usnąć. Miałem wrażenie, że po raz tysięczny widzę scenę, w której bohaterowie idą spoceni przez las. Pomyślałem sobie: "Nie mogę tego dłużej oglądać". Chwilę później z krzaków wyłania się czarna chmura, która powala jednego z bohaterów na ziemię, a ja myślę: "Zdecydowanie nie mogę tego dłużej oglądać".
W serialu "Zagubieni" Alan Dale wciela się w postać Charlesa Widmore'a.

Źródło: filmwp.pl
Morgoth
Nosferatu

Re: Jeden z gwiazdorów serii znudzony "Zagubionymi"

Post autor: Morgoth » 2008-10-08, 21:36

No proszę :shock: takiego komentarzu bym się nie spodziewał^^ na tyle rzadko pokazywany był Czarny Dym że wydawało mi się że nie mógł się znudzić a tu proszę... dziadek rujnuje moją teorię...^^ no cóż. Ale musi być albo inteligentny żeby jak to powiedział przewidywać co się dzieje w odcinkach albo głupi żeby gadać że się niby domyśla co będzie dalej... choć z drugiej strony ciężko żeby członek ekipy nie znał fabuły bieżących odcinków xD
Nadare
Nosferatu

Re: Jeden z gwiazdorów serii znudzony "Zagubionymi"

Post autor: Nadare » 2008-11-26, 15:37

Pewnie, że nie może tego dłużej oglądać bo zazdrości swoim kolegom tak świetnych ról w tym serialu podczas gdy on gra tak małą rolę :P
ODPOWIEDZ