Strona 1 z 1

Maggie Grace - "Uprowadzona"

: 2008-08-25, 13:19
autor: niunia
W polskich kinach już niebawem, za 2 dni, będziemy mogli oglądać najnowszy film z udziałem Maggie Grace. Tytułową "Uprowadzoną" jest właśnie aktorka znana nam z roli Shannon Rutherford.
Oprócz Grace w filmie występują m.in. Liam Neeson i Famke Janssen.
Neeson (znany między innymi z ról w "Batman Begins", "Lista Schindlera" oraz "Gwiezdne Wojny - Epizod 1: Mroczne Widmo") wciela się w postać głównego bohatera – Bryana. Bryan jest jednocześnie ojcem Kim (Maggie Grace) i byłym szpiegiem.
Bohater będzie zmuszony do skorzystania ze swoich wcześniej wyuoczonych umiejętności aby uratować córkę, która została porwana przez handlarzy żywym towarem. Scenariusz do thrillera został stworzony przez samego Luca Bessona – twórcy m.in. "Leona Zawodowca". Francuska produkcja zebrała wiele pozytywnych opinii. Możecie je przeczytać chociażby w serwisie FilmWeb.
Co ciekawe, 25-letnia Grace wciela się w postać, która jest od niej młodsza o 8 lat. Światowa premiera filmu "Uprowadzona" ("Taken") odbyła się 27 lutego, natomiast film w Polsce zadebiutuje 15 sierpnia.

Link do zwiastunu
KLIK
źródło : zagubieni.pl

Re: Maggie Grace - "Uprowadzona"

: 2008-08-25, 15:29
autor: Menvalor
Heh nie ma to jak filmy wychodzące "na czasie" w Polsce :) tam juz była premiera w lutym a u nas w sierpniu :lol:.A tak pozatym filmu raczej nie obejże , nie przepadam szczególnie za aktorka. :roll:

Re: Maggie Grace - "Uprowadzona"

: 2008-08-25, 19:00
autor: niunia
A mnie zainteresował bardzo zwiastun filmu, szczegolnie ten cały ojciec wydaje się być ciekawą postacią
Faktycznie, różnica dat jest straszna. Ale jesteśmy opóźnieni.. --'