Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Przez Ciemne Zwierciadło

wozek
Forrest Gump

Przez Ciemne Zwierciadło

Postautor: wozek » 2006-12-10, 13:19

Obrazek

Info o filmie:
reżyseria: Richard Linklater
scenariusz: Richard Linklater
zdjęcia: Shane F. Kelly
muzyka: Graham Reynolds
produkcja: USA
data premiery: 2006-05-25 (Świat)
obsada: Keanu Reeves, Robert Downey Jr., Woody Harrelson, Winona Ryder

W rolach głównych jakieś tam znane persony (Keanu Reeves, Winona Ryder, Robert Downey Jr) i troche mniej popularne ludki.

Główny bohater jest policjantem przenikającym do narkotykowego środowiska, otacza się dragami, kobietami i kumplami od yeyo. Bob (Keanu R) musi zażywać coraz to większe ilości "Substancji A", a by nadal pozostawać incognito wśród nic nie spodziewających się ziomali. Niestety uzywka ma także swoje złe strony. Mózg Keanu "syn pastora" Rives w wyniku barnia większych dawek tabletek zaczyna dzielićsię na dwie rywalizujące ze sobą połówki... agent spędza pół dnia wśród ćpunów, a drugie u policjantów, przeglądając taśmy z kamer ukrytych w jego własnym domu. Niestety substancja a działa tak, że biedny Kijanu nie zdaje sobie sprawy, że obiektem jego śledztwa i groźnym bandziorem jest on sam, a raczej jego gangsta osobowość.
Ostatnio zmieniony 2007-07-09, 16:03 przez wozek, łącznie zmieniany 1 raz.
susan
Jack Sparrow

Re: Przez Ciemne Zwierciadło

Postautor: susan » 2007-01-06, 11:44

sadzac po trailerach to ciekawy film,a napewno metoda jego zrobienia,obsada interesujaca,tylko zeby jeszcze grali to w moim miescie,ech... trzeba wybrac sie do wypozyczalni
Mela0607
Agent Smith

Postautor: Mela0607 » 2007-06-22, 22:33

Mam! W końcu będę mogła zobaczyć ten film czy animację jak tam wolicie, juz się nie mogę doczekać. Zapewne jutro zdam relacje.

edit:
No i zobaczyłam . Film naprawdę dobry, poruszajacy i realistyczny bez jakichkolwiek wymysłów człowieka, a faktem jakie nas otacza, daje duzo do myslenia jeśli chodzi o jakiekolwiek nałogi, troszkę gubiłam sie przy takiej fabule, ale jednak skapowałam o co mniej wiecej im chodzi. Wątpie gdyby potrafili z takiej fabuły zrobić normalny thriller, czy dramat, bo ta animacja jest swietnie zrealizowana; ukazuje obraz bardzo realistyczny jednakże są sytuacje, które nie mogły by mieć miejsca w życiu codziennym... A jeśli chodzi o obsadę to nie mam żadnych złośliwych uwag, Keanu jak zawsze był swietny spisał się nawet w takiej nie typowej produkcji pod dwoma postaciami... Bardzo spodobała mi się rola Robert'a Downey'a, nie spodziewałam się, ze z niego jest taki dobry aktor... Ogólnie podoba mi się realizacja takiego filmu zrobiona przez Linklater'a moze uda mi się wiecej filmów zobaczyć w jego reżyserii... :)
Ostatnio zmieniony 2007-11-21, 19:17 przez Mela0607, łącznie zmieniany 1 raz.
Inspiration
Mad Max

Postautor: Inspiration » 2007-08-20, 10:52

Nie mogę napisać, że film mnie zachwycił, bo tak nie było. Był conajmniej dobry. Za bardzo gubiłam się w fabule, ale może za mało się na niej skupiałam hmm. Najciekawszą postacią była ta grana przez Roberta Downey Jr [swoją drogą to jeden z moich ulubionych aktorów]. Zakończenie kompletnie mnie nie usatysfakcjonowało i oczekiwałam, że ta historia jeszcze dalej się potoczy, a tu napisy końcowe. Na koniec dodam, że ciekawa animacja.
amelia123
Indiana Jones

Postautor: amelia123 » 2012-11-11, 20:13

moim zdaniem film ciekawy,ale nie zachwycający,podobnie jak poprzednik nie mogłam dojść o co chodzi.Nie spodziewałam się takiego końca,byłam rozczarowana.

Wróć do „Animacja”