Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Epoka Lodowcowa 3

liverpoolczyk
Forrest Gump

Epoka Lodowcowa 3

Postautor: liverpoolczyk » 2009-07-05, 23:00

Rewelacja - chyba tylko w taki sposób można określić najnowszą część przygód leniwca Sida, mamuta Manny'ego i tygrysa Diego. Kreskówka która obecnie gości na wielkim ekranie wyraźnie przebija "jedynkę" i "dwójkę", które były nieco nudnawe...

Co się złożyło na tak jednoznaczną ocenę ? Ano to, że śmiałem się niemal przez cały seans i jeszcze długo po nim przypominałem sobie najlepsze sceny i gagi.

Historia zaczyna się oczywiście od nieśmiertelnej wiewiórki z żołędziem, która tym razem spotyka na swej drodze piękną przedstawicielkę płci przeciwnej. Tymczasem Manny przejmuje się przyszłą rolą ojca, jego żona spodziewa się wkrótce dziecka.

Sid widząc rodzinne szczęście przyjaciela, również postanawia założyć rodzinę.
Przez przypadek trafia na trzy jajka z których wykluwają się ... dinozaury ! Kłopoty zaczynają się, gdy do osady naszych bohaterów przybywa właścicielka jajek...

Akcja dzieje się szybko, pełno jest ciekawych powiedzonek i humoru sytuacyjnego. W polskiej wersji językowej w Sida wciela się niezastąpiony Cezary Pazura. Moim zdaniem robi to genialnie.

Zastanawiam się co by można powiedzieć o filmie negatywnego i nic takiego nie przychodzi mi do głowy. Wszystko na pięć z plusem. Wspaniała zabawa dla całej rodziny.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez liverpoolczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
MontelQ
Forrest Gump

Re: Epoka Lodowcowa 3

Postautor: MontelQ » 2009-08-16, 19:16

Hmm... Rewelacja? To chyba za dużo powiedziane. Osobiście byłem na tym filmie w kinie, akurat trafiłem na wersje 3D i rewelacji jakoś tam nie widziałem. Z początku fajne efekty trzy de, ale potem już nie było tak fajnie. Również nie zgodzę się z tym, że przebija 1, bo 2 owszem. Niektóre teksty rzeczywiście były śmieszne, historia również fajna, bo z dinozaurami. Podobała mi się scena z tymi jajami na początku i to jak do tej rośliny wpadli... ;) Jest bardzo dużo negatywów tego filmu, choćby nawet podkład muzyczny, który nie podobał mi się w ogóle. Jednak nie żałuje, że wydałem na bilet 20zł + pop corn i cola czyli razem 30...
Betka
Vincent Vega

Postautor: Betka » 2011-01-24, 16:39

Film i dla młodszych i starszych, polecam na wieczór dla całej rodzinki.
gogan86
Forrest Gump

Postautor: gogan86 » 2013-06-08, 10:11

Epoka lodowcowa 3 jakoś nie była rewelacyjna. Jedynka była najlepsza, natomiast czwarta część według mnie jest na drugim miejscu
redik
Vincent Vega

Postautor: redik » 2013-08-14, 17:31

Widziałem kiedyś film przed produkcyjny; twórcy sie chyba nudzili i tworzyli minifilm. Co do tematu ten film jest fajny; dorównuje poprzednim.
malabeatka
Jack Sparrow

Postautor: malabeatka » 2014-06-12, 09:10

Bardziej podobała mi się pierwsza i druga część. Trzecia była już zbyt przekombinowana i nie tak zabawna i interesująca jak poprzednie.

Wróć do „Animacja”