Rocznica Serwisu Filmowo

Wszystko co dotyczy spraw związanych z Serwisem Filmowo: komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator
Posty: 1955
Rejestracja: 2006-08-01, 06:40

Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: Dusqmad » 2007-05-26, 17:04

Nie sposób zacząć inaczej... Jak ten czas szybko mija. To już rok odkąd w sieci zadebiutował Serwis Filmowo. Trudno bym obiektywnie ocenił ten czas naszej działalności (może ktoś inny to uczyni), ale wydaje mi się, że sporo udało nam się osiągnąć. 214 tekstów w ciągu roku, a tempo rozwoju ciągle wzrasta, o czym świadczy ilość tekstów oczekujących na publikację. Jeśli wszystko będzie nadal szło w takim kierunku, to możliwe, że za rok/dwa niewiele będzie nas dzieliło od objęcia drugiej pozycji wśród najbardziej rozbudowanych amatorskich serwisów filmowych. Przede wszystkim trzeba jeszcze popracować nad dobrą promocją.

Statystyki liczby tekstów w poszczególnych działach po upływie roku:

» Recenzje - 140
» Varia - 5
» Ludzie Filmu - 10
» Postacie Filmowe - 13
» Muzyka Filmowa - 10
» Książki - 2
» Cytaty - 34

Łączna liczba tekstów: 214

Z racji tego ważnego dla Serwisu Filmowo wydarzenia pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego rozwoju. W szczególności:
Czarkowi Czartoryjskiemu, pierwszemu redaktorowi, osobie która swoim dołączeniem do redakcji dała mi nadzieję, że projekt może się rozwinąć i nabrać tempa. Czarek jest ze mną prawie od początku i to jego nazwiskiem podpisana jest największa część tekstów.
Karolowi Januszowi, który może nie pisze wiele, ale jak już coś mi wyśle to powala na kolana rozbudowaną i świetnie napisaną pracą.
Mateuszowi Wolnemu, znajomemu z ActionMaga, z którym tworzyłem kiedyś kącik książkowy, za dotrzymanie obietnicy wsparcia i tego projektu :)
Michałowi Jadczakowi, za tych kilka tekstów, które napisał. Mam nadzieję, że wkrótce znajdzie dla nas więcej czasu :)
Piotrowi Mudzo, za - jak na razie - krótką, acz owocną działalność
Annie Muzyce, pierwszej kobiecie w redakcji, która jest z nami od niedawna, ale już wiele wniosła swoją obecnością. Wielki plus za głowę, w której rodzą się dobre pomysły - "Nocne rozmowy znad scenariusza"
Marcinowi Grinerowi, który niedawno do nas dołączył, ale dobrze się zapowiada :)
Mateuszowi Łucykowi, również znajomemu z AM, za ten jeden mail, w którym było ponad 20 załączników :)
Monice Krak, Izie Lemke, Joannie Kicce - za sprawdzanie tekstów i dbanie o to, by przez błędy nie ucierpiała ich jakość. Podziwiam wytrwałość :)
Aleksandrowi Pustułce - za wykonanie ślicznej oprawy graficznej, która była fundamentem, na którym to wszystko się wzniosło.

Do następnego roku! Niech budowa odpornej na gniew boski filmowej wieży Babel trwa nadal ;)
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden
Posty: 329
Rejestracja: 2006-08-01, 09:36
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: KhAn » 2007-05-26, 17:21

Gratuluje również i wierze w to, że będą do samego końca ;-) gdyby nie oni ten serwis nie miałbym szans istnienia ;-) No i oczywiście największe gratulacje dla Michała za jego wytrwałość, za to, że stworzył ten serwis i inni mogą z niego korzystać a przez ten rok sporo osób odwiedziło już serwis ;-) Życze powodzenia wszystkim w dalszej pracy i oby ten ogień jaki w sobie macie i zapał nigdy nie zgasł ;-) POWODZENIA!!!
Mela0607
Agent Smith
Posty: 615
Rejestracja: 2007-02-10, 11:22

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: Mela0607 » 2007-05-26, 18:03

Zgadzam się z tym wszystkim co napisał Khan, od czasu do czasu zaglądam na tą stronkę i podoba mi się :) szczególnie recenzje filmów, które zamierzam zobaczyć, albo już zobaczyłam i podobały mi się tak też chcę poznać opinię innych; czy film odebrali pozytywnie czy też negatywnie, naprawdę sprzydaje się :) szczególnie podoba mi się zniewalająca akorka - Rachel Weisz, o której napisaliście i bardzo jestem wdzięczna, ponieważ jest mało aktorek, a akurat Rachel się tam pojawiła... ja się do tego bym nie dawała, ale miło jest popatrzeć i przeczytać o ulubionych osobistościach czy też produkcjach... ja również mam nadzieję, że stronka się rozrośnie i będzie jeszcze lepiej funkcjonować :) i jestem strasznie wdzięczna iż powstało to forum, ponieważ jest rewelacyjne, jak nudzi mi się zawsze mogę wpaść poczytać i cosik dopisać, nie jest tego za wiele, ale zawsze coś :D No i mamy już rok, obyśmy w przyszłym roku ucztowali drugie urodziny stronki :) Gratuluję wytrwałości, oby tak dalej...!
Awatar użytkownika
Ovë
Indiana Jones
Posty: 251
Rejestracja: 2006-09-07, 14:56
Lokalizacja: Ostrze brzytwy

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: Ovë » 2007-05-26, 18:33

Zdmuchując świeczki naszego urodzinowego tortu myślę sobie, że miniony rok był owocny, a ten następny może być jeszcze lepszy. Przede wszystkim moje małe marzenie, czyli dział oscarowy, mam nadzieję, że jeszcze w wakacje wszyscy oddamy swoją część pracy i kolejny dział serwisu ruszy. Oby wśród starej gwardii znalazło się miejsce na kilka nowych i kreatywnych osób. Chociaż nie lubię oscarowych przemówień to chciałbym podziękować Michałowi za cierpliwość, którą mi okazuje oraz paniom korektorkom, za wyłapywanie błędów i nielogiczności w moich tekstach.

Teraz wcinam swój kawałek tortu!
blue berry
Tyler Durden
Posty: 338
Rejestracja: 2007-02-24, 12:24
Lokalizacja: z Arkadii

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: blue berry » 2007-05-26, 20:42

Gratuluję :) Pierwsze urodziny to ważna sprawa. Serwis zaczyna się rozrastać i wierzę, że jeszcze bardzo się rozrośnie, bo naprawdę jest udany. Często zaglądam i czytam. Do tego froum, od którego w zasadzie zaczęłam swój romans z tym serwisem i za co jestem bardzo wdzięczna losowi i wyszukiwarce google :D
Trzymajcie tak dalej :) Jeszcze wiele urodzin przed Wami :)
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden
Posty: 460
Rejestracja: 2006-08-02, 10:53
Lokalizacja: Stegna

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: BlackDog » 2007-05-26, 21:14

To już rok? Naprawdę? Pojawiłem się w serwisie stosunkowo szybko, bo zdaje się w trzecim miesiącu jego działalności, ale o dziwo jakoś jeszcze mi się znudziło. Przywiązałem się do tego miejsca, lubię tu pisać, chociaż miewam bardzo długie przestoje, ogólnie ciekawie tutaj. Mam nadzieję, iz liczba redaktorów dalej będzie rosła w takim tempie, gdyby tak było to już za rok Michał nie będzie miał na nic czasu, bo bez bezustannie będzie musiał ładować teksty na stronę ;) No to wszystkiego najlepszego Wam i sobie ;)
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden
Posty: 415
Rejestracja: 2006-08-02, 14:42
Lokalizacja: Nisko

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: Issa » 2007-05-26, 21:59

Aż się wzruszyłam...
<zdmuchnęła jedną świeczkę z tortu i ukroiła sobie kawałek ciasta>
Zadomowiłam się tutaj. Bardzo lubię atmosferę tego forum, a także was - przyjaznych i otwartych ludzi. Z przyjemnością zaglądam na stronę, z chęcią sprawdzam teksty i bynajmniej nie mam dość. Mam nadzieję, że spotkamy się w tym samym i jeszcze większym składzie w temacie o drugiej rocznicy.
Michał, dziękuję za linka do forum. Wiele się zmieniło podczas tego roku. Oczywiście na lepsze.
Miodzio
Indiana Jones
Posty: 248
Rejestracja: 2007-01-11, 19:45
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: Miodzio » 2007-05-26, 22:06

Właściwie jestem tutaj od niedawna, ale podoba mi się tu i mam nadzieję, że serwis będzie działał jeszcze bardzo długo. Lubię pisać tutaj teksty. Myślę, że przez następny rok serwis rozwinie się jeszcze bardziej, bo dojdą pewno nowe działy, pojawią się nowi redaktorzy, a i liczbę tekstów z pierwszego roku możliwe, że uda się pobić.
W tym miejscu składam podziękowania dla Czarka, bo to na jego blogu na filmwebie dowiedziałem się o filmowo.net, więc właściwie to dzięki niemu tu jestem i dla Michała, bo to on to wszystko założył i bez niego nie byłoby całego serwisu.
Awatar użytkownika
Ovë
Indiana Jones
Posty: 251
Rejestracja: 2006-09-07, 14:56
Lokalizacja: Ostrze brzytwy

Re: Rocznica Serwisu Filmowo

Post autor: Ovë » 2007-05-28, 13:26

Miodzio pisze: tym miejscu składam podziękowania dla Czarka, bo to na jego blogu na filmwebie dowiedziałem się o filmowo.net, więc właściwie to dzięki niemu tu jestem
Wow!! To tam ktokolwiek zagląda?? Mam nadzieję, że nic Ci nie odrzuciłem:-) Cała przyjemność po mojej stronie:)
ODPOWIEDZ