Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Dział Oscarowy

Wszystko co dotyczy spraw związanych z Serwisem Filmowo: komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator
Posty: 1955
Rejestracja: 2006-08-01, 06:40

Dział Oscarowy

Post autor: Dusqmad » 2006-12-23, 13:31

[center]Obrazek[/center]

Serwis Filmowo ma ambicje już wkrótce wystartować z działem dotyczącym Oscarów. Ma się w nim znaleźć między innymi spis wszystkich nagród i nominacji przyznanych od 1929 roku. Jak więc można się domyśleć będzie to kosztowało trochę pracy. Poszukujemy osób, które będą chętne pomóc nam w tym przedsięwzięciu. Do zrobienia jest sporo, niemniej jeśli podzielimy pracę na kilka/kilkanaście osób są duże szanse na to, by w niedalekiej przyszłości zakończyć pracę nad tym projektem.

Na czym polegała praca?
Na niczym trudnym. Jedynie na skopiowaniu spisu nagród i nominacji z danego roku i umieszczeniu obok tytułów oryginalnych ich polskich odpowiedników (nie chodzi o tłumaczenie tylko znalezienie w sieci, jak wiadomo różnie bywa z tymi tłumaczeniami). Tłumaczeniem nazw kategorii zajmę się ja, zaś tłumaczenie za co zostały przyznane nagrody specjalne nie należy już do standardowych zadań. Jeśli ktoś zna w wystarczającym stopniu angielski sam może przełożyć tych kilka zdań na nasz język, jeśli zaś sprawa ma się inaczej to zostawia po prostu tekst w wersji anglojęzycznej.

Mam nadzieję, że ktoś z Was zgłosi się do pomocy. Jak widzicie praca nad tym projektem należy do możliwie najprostszych, a każde ręce przydadzą się do pomocy.

Po tygodniu, bądź dwóch jeśli zgłosi się wystarczająco dużo chętnych podzielimy między siebie te wszystkie lata. Oczywiście można z góry deklarować ile lat się przetłumaczy. Nawet 3 coś nam wniosą.

Zgłoszenia i wszelkie pytania odnośnie działu proszę kierować na adres: dusqmad[at]filmowo.net

Osoby, które biorą udział w tworzeniu działu:
Aquariia
BlackDog
GsI
Kirk
KhAn
Mod
Ove


Werbunek chętnych do pomocy nad tworzeniem działu został zakończony. Prace rozpoczęte.
ODPOWIEDZ