Filmowo poszukuje redaktorów, grafików i współpracowników

Wszystko co dotyczy spraw związanych z Serwisem Filmowo: komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator
Posty: 1955
Rejestracja: 2006-08-01, 06:40

Filmowo poszukuje redaktorów, grafików i współpracowników

Post autor: Dusqmad » 2006-08-01, 09:02

Poszukuję osób, które chciałyby mi pomóc w tworzeniu i rozbudowie Serwisu Filmowo. Jego ambicją jest wbicie się wkrótce do grona najlepszych i najchętniej odwiedzanych stron internetowym. By jednak ambicje stały się czymś więcej potrzebni są ludzie z pomysłami, zapełem i chęciami do pracy, a przede wszystkim przepełnieni miłością do kina - właśnie takich osób poszukuję.

Poszukiwane są osoby na stanowiska:

Redaktor - obowiązkiem redaktora jest przede wszystkim systematyczne pisanie do serwisu. Za minimum uważa się dwa teksty miesięcznie. Każdy kto spełnia trzy warunki ma bardzo duże szanse zaistnieć na naszych łamach: po pierwsze liczy się wiedza, po drugie przeniesienie jej do swoich prac, po trzecie zaś, co powinno być dość oczywiste, zrobienie tego w odpowiednim stylu, trzeba wykazać się umiejętnościami. Chcemy utrzymać wysoki poziom merytoryczny, tak aby móc konkurować z portalami/serwisami wiodącymi prym w tym biznesie. Oczywiście nie oceniaj się zbyt krytycznie. Zawsze warto spróbować, a jeśli będę miał jakieś zastrzeżenia do Twoich prac to możesz liczyć na opinię, a także rady odnośnie tego nad czym musisz jeszcze popracować. (ilość miejsc: nieograniczona)
Współpracownik - osoba, która nie angażuje się na stałe we współpracę z serwisem, wspomaga go swoimi tekstami wedle uznania - nie ma limitów czasowych i ilościowych. Krótko mówiac - wolny strzelec.
Grafik - wykonuje wszelakie elementy graficzne dla serwisu: bannery, buttony itd. Wymagane są umiejętności i dyspozycyjność. (ilość miejsc: 3)

Kontakt:
mail - dusqmad(małpa)filmowo.net
gg - 6800335
ODPOWIEDZ