Ja mam bardzo dużo ulubionych horrorów:
Piątek 13-go (seria),
Koszmar z ulicy wiązów (seria),
Hellraiser (3 pierwsze części),
Halloween (6 pierwszych części),
Teksańska masakra piłą mechaniczną (części 1-3 i remake),
Martwe zło 1-3,
Laleczka Chucky 1-3,
Blair witch 1-2,
Piła 1 i 2,
Lśnienie,
Odgłosy,
Krwawa masakra w Hollywood,
Zejście,
Lęk,
Od zmierzchu do świtu,
Omen 1-2,
Egzorcysta,
Mgła (Carpentera),
Coś,
Silent hill,
Wzgórza mają oczy (remake),
Skowyt,
Amerykański wilkołak w Londynie,
Nosferatu - symfonia grozy (1922) i remake (1979),
Necronomicon,
Dom 100 trupów,
Christine,
Drapieżcy,
Blade (to horror sensacyjny, ale horror),
Jeździec bez głowy,
Ring (japośnski, USA),
Klątwa (japońska, USA),
Powrót żywych trupów,
Martwica mózgu,
Oszukać przeznaczenie 1-2,
Psychoza 1-2 (to też film grozy)
i masa innych, ale te co wymieniłem to są naprawde moje ulubione
_________________ Jason Voorhees żyje, zaraz ciebie zabije.
Inni- horror który udowodnił, że żeby straszyć nie trzeba pokazać krwi. Klimat, fabuła i Nicole Kidman tworzą razem najgenialniejszy horror wszech czasów.
Widze ze masz hmm dziwny gust albo nie lubisz sie bac. Wiekszosc horrorow ktore wymieniles to horrory z tzw 2 polki. Egzorcysta i japosnki Ring jeszcze trzymaja poziom.
Nie mam dziwnego gustu, tylko po prostu lubię te horrory, co wymieniłem, i nie rozumiem, o co ci chodzi. Ja się nie skarżę, że lubisz takie filmy, jak Walentynki czy 13 duchów, które są według mnie kiepski, a tak szczerze mówiąc to nie chodzi o to, czy inni oceniają jakiś horror, że kiepski, to od razu mi się nie podoba, i dlatego lubię te horrory, które LUBIĘ. I tak widziałem jeszcze więcej, niż wymieniłem, a wierz mi te, co podałem to jest mniej niż połowa obejrzanych przeze mnie horrorów. Po prostu napisałeś, żeby podać tytuły. Podałem. Jak nie odpowiada wam mój gust, to już wasza sprawa.
_________________ Jason Voorhees żyje, zaraz ciebie zabije.
Hmm zwracam honor bo w sumie gust to sprawa indywidualna. Przez ten temat mialem nadzieje na uzyskanie tytułow naprawde dobrych horrow, wiekszosc z Twoich juz widzialem dlatego tez sie zawdiodlem. Ale dyskusja trwa nadal wiec czekam na kolejne.
Freddy K. napisał/a:
tak widziałem jeszcze więcej, niż wymieniłem
Podaj kolejne i mniej wiecej opisz o co chodzi (najlepiej zaloz temt w "filmach zagranicznych" )Napewno cos sobie wybiorę.
Pozdrawiam
Wysłany: 2007-02-24, 13:51
Opis: After all, tomorrow is a new day.
A jak dla mnie najlepsze było "Lśnienie" Kubricka
Dodam jeszcze może: "Darkness", "Zejście", "Egzorcyzmy Emily Rose" (mało straszne, ale warto), "Blair Witch" (tylko jedynka)
Tak się właśnie zastanawiam czy ja kiedykolwiek miałam przyjemność zobaczyć jakiś porzadny horror bo wydaje mi się, że nie, a szkoda, bo chciałabym się w końcu śmiertelnie przerazić ale wątpie by to się udało... Piła dobra jest, ale nie aż tak, każda część ma coś w sobie; strach, obrzydzenie, ale jednak to jeszcze nie to... "Egzorcyzmy Emily Rose" to horror jest, a ja myślałam, że to jakaś kpina! Nie no, co to w ogóle miało być! Ledwo trzymałam się końca, taki nudny był, że co chwilę zasypiałam, z resztą mój brat od razu "kipną", gdzieś po 30 min
Chyba coś kojarzę to kiedyś leciało w TV, ale wtedy nie oglądałam tego, a to jakis starszy jest, ale widzę same pozytywne opinie na jego temat, może jednak sie skuszę...
Wysłany: 2007-07-08, 23:27
Opis: After all, tomorrow is a new day.
Nosferatu - Symfonia grozy z 1922 albo Dracula z 1931. To dopiero horrory. Żadnych efektów komputerowych. Klasyki kina i pomimo starości zdołały mnie przerazić. Ulegam fascynacji starymi filmami.
Wiek: 22 Dołączyła: 25 Lip 2007 Posty: 70 Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-25, 11:04
Ogólnie na mnie horrory nie robią wrażenia, ale kilka misięcy temu jeden wbił mnie w fotel. 'Delikatna' z Calistą Flockhart, dla mnie najlepszy horror.
Generalnie nie przepadam za horrorami Ja to delikatna kobietka jestem; aczkolwiek jako najlepszy z oglądanych przeze mnie uznałabym "Blair Witch Project", bo był inny, niż reszta. Nakręcenie go kamerami amatorskimi potęgowało strach, tak samo kompletnie nieznani aktorzy, wyglądało wszystko po prostu strasznie realistycznie.
Moim zdaniem jest naprawdę niewiele filmów tego gatunku, które straszą lub robią jakiekolwiek wrażenie na mnie. Polecam listę moich filmów: http://listonic.pl/pannaz...PSZYCH_HORROROW . Są to klasyki gatunku, takich reżyserów jak Romero czy Carpenter.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach