Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Mapa forum | RSS | Zaproś
Rejestracja | Zaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co to za film?
Autor Wiadomość
anyzratak 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-01-05, 17:32   

może ktos z was pamieta tytuł filmu?to francuski film nie pamietam dokladnie czy przypadkiem nie byl nadawany w dwoch odcinkach. Kobieta inteligentna wpada w romans z zonatym ,bogatym facetem,kiedy okazuje sie ze spodziewa sie jego dziecka on zrywa z nia.Kobieta jednak nie załamuje sie jest zdolna i ambitna .pracuje przy projekcie budowy (chyba )jakiegos centrum sztuki czy cos w tym stylu. w trakcie spelniania swojego marzenia poznaje mlodego przystojnego mezczyzne poczatkowo trzyma go na dystans jednak po jakims czasie wszystko dobrze sie konczy (jak to w romantycznych filmach)czy moze wam sie cos kojarzy? z góry dzieki

haker_20 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-01-10, 14:02   poszukuje filmu!!!!!!! pilnie :P

witam szukam tytulu filmu w ktorym kobieta wychodziła za mąż wiele razy dla pieniędzy w noc poślubną zasypiała i tak nic miedzy nimi nie bylo, na drugi dzien każdy mąż przyłapany został na oszustwie jak jakas laska go uwodzila. i się z nim rozwodziła, oszustką była jej starsza córka o której mąż nic nie wiedział i tak kazde jej malzenstwo sie konczylo ona zgarniala kase bo faceci byli bogaci, wystarczyl jej miesiac lub dwa zeby koles poprosil ją o reke. jej corka chciala isc w jej slady ale zakochala sie bo przy calowaniu zamknela oczy czy cos takiego
tyle pamietam z tego filmu ale bardzo chcialabym go obejzec tyle ze nie pamietam tytulu
pomoze mi ktos?????

Aquariia 
Tyler Durden

Imię: Monika
Wysłany: 2012-01-10, 22:54   

@haker_20 Wielki podryw (Heartbreakers)

rubinek 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-01-13, 15:43   

Moi mili, od jakiegoś czasu nurtuje mnie tytuł pewnego filmu o kosmitach. Nie pamiętam tytułu, aktorów etc... Pamietam jedynie że był on kosmitach którzy przylecieli na ziemie [uciekli z jakiegoś kosmicznego więzienia],a w pościg za nimi ruszyli kosmici ktorzy oglądając MTV zamienili się w muzyków, natomiast kosmici ktorzy wylądowali na naszej planecie byli brzydcy, mieli czarne futra, [dosłownie] toczyli sie po ziemi i gdy tylko coś zjedli to rośli. Wiem że zatrzymali się na jakiejś Amerykanskiej farmie- to tyle

Licze na was! :D

machines 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-01-15, 11:31   

Opis filmu: Pamiętam tylko tyle że grał tam jakiś wojskowy chyba komandos stopień to Capitan (chyba). Pamiętam też jak jakiś gość podpalił dom z taką panienką (koleżanka tego Capitana)... Póżniej ten kapitan gonił pociąg wozem strażackim. Łazili jacyś 2 chłopy i 2 baby po dżungli. Niestety więcej nie pamiętam.

P.S wiem jeszcze że zostali porwani przez ludzi którzy później chcieli ich zabić.
I był to rosyjski film

owall 
Vincent Vega

Wysłany: 2012-01-28, 15:07   

teraz ja.
3 znajomych jedzie jakims autem, kamera wyglada jak nagrywany film amatorsko
nagle ktorys z nich ma jakies umiejetnosci paranormalne czy wszyscy maja
i zaczyna sie akcja, unosza jakies przedmioty, inne auta machnieciem reki laduja w lesie itd

widzialem taki trailer ale nie wiem co to bylo

Wiewior0 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-02, 19:46   

Nie mogę przypomnieć sobie tytułu pewnego filmu . :(

Na początku filmu ojciec jechał z synem autem. Mieli oni wypadek i przeżył tylko syn. Któregoś dnia jak dobrze pamiętam nauczyciel ze szkoły powiedział coś obraźliwego o jego ojcu i ten chłopak mu przywalił. Za to dostał kuratora i ciągle siedział w domu.Przez cały czas przez okno obserwował ludzi i wgl. Obok niego wprowadzili się nowi sąsiedzi z ładną córką. Chłopakowi bardzo się ona spodobała i się z nią zaprzyjaźnił. I któregoś dnia ten chłopak usłyszał o mordercy który mordował kobiety . Zaczął podejrzewać sąsiada który mieszkał obok niego . Ciągle podglądał co robi i wgl. I na końcu wyszło na to że ten sąsiad był tym mordercą.

Bardzo proszą pomóżcie bo ten film był świetny tylko nie pamiętam tytułu ...

Bates 
Terminator

Imię: Bartek
Wysłany: 2012-02-02, 22:44   

Wiewior0, chodzi Ci o "Niepokój" z 2007 roku.
Tutaj link: http://www.filmweb.pl/Niepokoj

Wiewior0 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-04, 17:35   

Bates,

Tak to ten film. Bardzo dziękuję :)

szeldon 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-05, 02:28   co to za film

jest to dosc stary film nie wiem nawet z ktorego roku, powiem co pamietam

akcja dzieje sie w jakies niezbyt odleglej przyszlosci jakies wojskowe eksperymenty nad cyborgami, udaje im sie stworzyc prototym ale on ucieka i wymyka sie z pod kontroli. wojsko wysyla oddzial by schwytac tego co uciekl, oddzial sklada sie z ludzi i cyborgow ale oni nie wieedza o tym w trakcie filmy jak umieraja to sie dowiaduja ze pracowali z cyborgami. akcja dzieje sie na jakies pustyni w okolicach niewielkiego miasteczka. mieli oni takie ogromne bronie co mialy pare luf i trzymali je w obu rekach cos na ksztalt miniguna le duzo wieksze i jedn spora lufa :D na koniec oczywiscie niszcza cyborga i z calego oddzialu przezywa 2 ludzi i ze to wlasnie jedyni ludzie w tym skladzie sie zakochuja itd etc nie wnikam w temat dalej :D

film stary bo pamietam ze efekty FX slabe byly :P ale jakos siedzi mi w pamieci ten film ale nie moge przypomniec sobie tytulu

bede wdzieczny za pomoc :)

waluk 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-05, 21:41   

Nie pamiętam tytułu tego filmu.

Postaram się go troszkę streścić.
Jest to horror lub thriller. Para rozbija się samochodem. Odnajduje ich jedna rodzina z pobliskiej farmy. Para, która była po wypadku jest gości się u nich w domu. Rodzina farmera składa się z żony (ładna kobieta z azjatyckimi korzeniami) oraz z niepełnosprawnego syna/pomocnika (był głuchy, źle mówił). Para została tam na noc i po obudzenia rodzina farmera zaczęła ich torturować (oprócz niepełnosprawnego dzieciaka). Para stara się od nich uciec. Po długich torturach itd. udaje im się uciec (przedtem zabili żonę i na końcu przejechali samochodem farmera). Jechali samochodem dalej i dalej. Znowu trafili do tej samej farmy. Okazało się, że są w przedsionku piekieł lub w samym piekle gdyż zabili swoje dziecko, które było niepełnosprawne (po nieszczęśliwym wypadku w czasie ciąży) i dostali za nie odszkodowanie. W wypadku samochodowym na początku filmu zginęli a teraz są w piekle.

Tak mniej więcej tej film wyglądał. Mam nadzieję, że ktoś coś skojarzy i mi pomoże. :-)

Pozdrawiam.

mari99 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-06, 09:03   

witam

szukam filmu skandynawskiego o chlopcu lekko opoznionym w rozwoju, ktory znakomicie sie wspinal (ale zeby sie wspinac musial przezyc jakas traume - np klotnia rodzicow)

poprzez umiejetnosc wspinania sie wplatal sie w zle towarzystwo i trafil za wlamanie do wiezienia

tam spotkal starego zlodzieja ktory uczyl go wielu ciekawych umiejetnosci i w koncu wyciagnal go na "ludzi"

z gory dzieki za informacje

dr.killer 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-13, 19:32   

Proszę o pomoc w podaniu tytułu filmu który za młodu oglądałem najprawdopodobniej z lat 80-90 chyba S-F albo horror utknęła mi jedna scena jakoś akcja dzieje się w chyba w kosmosie grupa astronautów w tym kobieta badają teren, kobietę złapała jakaś wielka larwa albo glut, rozebrało ją do naga i zabiło.

jackob11 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-14, 18:13   

film o tym jak kobieta zostaje zaplodniona sperma mezczyzny ( znalezionego w lodzie ) z przed kilku tysiecy lat. Potem rodzi dziecko, ktore przejawia niezwykle zdolnosci. z gory dziekuje za pomoc

rudocosta 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-16, 17:37   

Film wojenny. Pewien oddział utknął na pustyni z powodu awarii czołgu nieopodal ruin wioski. Urządzają sobie bazę, jest jednak problem z dostępem do wody, która kroplami sączy się z dna pustej studni. Potem na ten oddział najeżdżają Niemcy, jednak tamci dzielnie się bronią. W jednej z końcowych scen czarnoskóry żołnierz goni Niemca, a następnie dusi go w piachu. Zrywa z jego szyi żelazny krzyż, a w trakcie powrotu do bazy zostaje wielokrotnie postrzelony i zabity. Film kończy się tym, że niemiecka bomba trafia w studnię, z której tryskają strumienie wody. Dwaj ocaleni żołnierze uruchamiają czołg i odjeżdżają

Bates 
Terminator

Imię: Bartek
Wysłany: 2012-02-17, 10:04   

rudocosta, może o to chodzi:
http://www.filmweb.pl/Zloto.Pustyni

rudocosta 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-17, 17:29   

Niestety to nie jest ten film. O ile dobrze pamiętam akcja rozgrywa się gdzies w Afryce, a wspomniany oddział jest wielonarodowościowy. Była jeszcze taka scena, kiedy Niemcy chcieli pertraktacji z powodu braku wody. Oddział postanowił ich sprowokować i podczas rozmowy dowódców ze strażą, brali oni kąpiel w rzeczywistości przelewając wodę między rękoma do podstawionego naczynia.

aria812 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-17, 18:00   .

Hej :D może mi pomożecie, bo nie pamiętam w ogóle tytułu jednego filmu, który mi się przypomniał nie dawno.. otóż ten film opowiadał o mężczyźnie i kobiecie którzy wzięli ślub.. ten facet miał psychopatyczną matkę, która codziennie sprawdzała małżeństwo .. kazała mu się z nią rozwieść , podpuściła drugiego syna aby zmyślił że jego żona do niego podbija itd.. syn odciął się od matki i nie utrzymywał z nią kontaktu.. ta matka (taka grubsza pamiętam krótkie włosy ciemne) zleciła zamordowanie tej żony (synowej) pamiętam też że śledziła synową w chustce na głowie i okularach starym samochodem i chyba nawet była świadkiem jak jej wynajęci mordercy zabili jej synową (bodajże w wypadku który spowodowali) .. potem syn dowiedział się że matka to wszystko uknuła , ona siedziała w więzieniu bo synowa napisała na kartce przed śmiercią z przeczucia nr rejestracyjny i tak doszli do matki .. syn pod koniec odwiedził matkę w więzieniu i nie jestem pewna ale chyba poszedł na cmentarz do żony i odjechał na motorze.. proszę o pomoc.. napisałam jak najwięcej szczegółów pamiętam..

sysunia-90 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-21, 12:28   romans nauczycielki i ucznia

dawno dawno temu coś kolo roku 1999-2005 może później oglądałam film prawdopodobnie na tvn2. film opowiadał o młodych chłopaku który był uczniem jakiejś szkoły, pamiętam że wtedy mi się podobał, musiał być przystojny, coś z typie łobuza, i była młoda nauczycielka, możliwe że po ślubie, była niezłą laską, blondynką. miała chyba męża i jeśli mi się film nie miesza z innym to jej mąż podczas seksu w łazience uderzył głową i zlew i umarł.... i tek młody chłopak i ta nauczycielka mieli romans, chyba ukryli to że jej mąż zginął... pamiętam jakąś akcję w szkole, jak ten chłopak upuścił ołówek żeby podejrzeć pod spódniczkę nauczycielki... jakieś zwłoki mężczyzny pod lodem, zamarznięty staw... happy endu nie było... pomóżcie bo szukam tego filmu już długo i o takiej tematyce znalazłam wiele ale nie ten konkretny... :(

konrad804 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-23, 00:52   

Szukam Filmu o chlopaku ktory jest pilnowany ostro przez swojego ojca i gdy mial urodziny pojechal z kolegami do klubu nocnego gdzie poznal prostytutke chociaz mial nazeczona po jakims czasie wkrecil sie z jakims kolesiem w narkotyki potem przez przypadek na zabil swojego ojca, ta prostytutka nakoncu tez zginela ( wie ktos co to za film??????)

asiula1a 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-02-25, 23:06   

Witam, mam pytanie jakiś czas temu oglądałam pewien film, nie mogę sobie przypomnieć tytułu....
młoda dziewczyna odziedziczyła dom po swojej babci i jechała go uporządkować, zawoził ja tam narzeczony ale nie mógł z nią zostać, na miejscu dziewczyna spotyka dozorce który opiekuje się domem a za kilka dni przyjeżdża jej siostra. Po pewnym czasie okazuje się, że dozorca chce zabić dziewczyny. Na końcu filmu wyszło na jaw, że dziewczyna miała omamy ponieważ, na miejscu nie było żadnego dozorcy a jej siostra zginęła kilka lat wcześniej.
Proszę o pomoc, jeśli ktoś zna tytuł ;)

wiki32 
Forrest Gump

Imię: wiki
Wysłany: 2012-03-02, 20:40   

Kamiluss napisał/a:
Witam
Szukam filmu który oglądałem rok temu... i nie pamiętam tytułu.
mówił on o rodzinie w której matka była bardzo chora i 1 z córek opiekowała się nią a druga chciała zabić kochankę ojca i nie wyszło i zabiła matkę i siostrę zamknęli ją w zakładzie zamkniętym. Po czasie wychodzi i widzi swoją siostrę i wgl. ale bez matki i nadal chce zabić kochankę ojca Gdy pewnej nocy ojciec wyjeżdża to jej siostra zabija tą kochankę ojciec gdy to Widzi to ta jedna siostra mówi do drugiej jakieś tam słowa a ojciec że ona znów zwariowała i że jej siostra nie żyje. i w tym momencie odwraca się w stronę drzwi i widzi siebie z nożem i całą zakrwawiona.

Czy ktoś zna ten film?

To jest film pt. "Nieproszeni goście"

elka_ 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-03-07, 20:52   

Witajcie, szukam tytułu filmu podobno z lat 70-tych. Chłopak umawia się z dziewczyną pod fontanną (chyba), ale ta ginie od uderzenia butelki którą ktoś wyrzucił z samolotu czy helikoptera, a on później znajduje wszystkich którzy byli "odpowiedzialni" za to i ich zabija
z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam Elka :)

Anabella72 
Vincent Vega

Wysłany: 2012-03-07, 20:56   

Challenger napisał/a:
Witam kolegów po raz kolejny, ostatnio bardzo mi pomogliście, więc chciałbym abyście zrobili to jeszcze raz :)

2. Film także polski, kolorowy: o ateiście i wierzącym(chyba nawet to był ksiądz ale nie wiem), ogólnie to słabo go pamiętam, ale wiem, że ten ateista miał terenówkę, chyba Opla Fronterę, i chciał podwieźć tego wierzącego, chyba to kumple byli, ale on nie chciał i szedł obok samochodu. Później ten ateista miał wypadek i wypadł przez przednią szybę, a drugiemu kolesiowi z wypadku nic się nie stało, ale myślał że zabił tego ateistę i się chciał powiesić na drzewie przy drodze, jednak się okazało że ten ateista przeżył.

Opis przypomina mi film "Biała sukienka"

Kiedyś oglądałam film o pewnej parze zamieszkałej na wyspie. Mieszkali tylko we dwoje i mało kto ich odwiedzał. On był bardzo stary, ona bardzo młodziutka. Rodzina wydała ją za mąż, bo przejawiała niezdrową miłość do brata. Pewnego dnia odwiedził ją brat z żoną i siostra. Mężczyzn nie było w domu a ona pozabijała siostrę i bratową. Potem toczył się proces. Film zaczynał się tym, że dziennikarka szukała informacji o tej historii i w tym celu popłynęła z mężem, bratem i jego dziewczyną na tą wyspę. Pamięta ktoś ten tytuł? Był on chyba w zeszłym roku.

pirat567 
Forrest Gump

Wysłany: 2012-03-08, 11:28   

Witam,czy ktos moze mi powiedziec co to za film a w zasadzie dwa filmy pierwszy to byl taki ze na poczatku jakis agent siedzial w parku pilnowal jakiegos goscia ten gostek wyszedl z domu wsiadl do autobusu i mial wylac kawe na siebie zeby sie spuznic do pracy ale tego nie zrobil i zobaczy co sie dzieje w pracy ze agenci zamieniaja ciala czy jakos tak potem go ganiali po miescie poruszali sie za pomoca tajemniczych dzwi przez kture mogli przejsc tylko w kapeluszu namierzali go za pomoca jakiejs mapy.Drugi film to akcja sie dziala na ziemi opanowanej przez kosmitow i ludzie musieli pracowac przy drewnie w obozach kosmitow potem powstal bunt. I trzeci film to zaczynal sie tak ze jakis gostek przyjechal autobisem na pustynie na stacje benzynowa i tam zostal przywitany dostal w miescie dom i prace ale znalazl w piwnicy domu jakas dziure do innego swiata i go zlapali a w tym swiecie co byl nie bylo dzieci. Prosze o pomoc.Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu